صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش ارزش قفل شده دیفای

افزایش ارزش قفل شده دیفای

به گزارش زوم ارز و به گفته DeFiLiama، پروژه های متعدد مرتبط با صنعت دیفای، اخیراً از رشد سریعی برخوردار بودند بطوری که ارزش کل قفل شده پروژه فانتوم با افزایش 140 درصدی به سطح قیمت 7 میلیارد دلار رسید و پروژه AnySwap نیز با افزایش فوق العاده ای رو به رو شد و دچار رشد 114 درصدی گردید و همین موضوع منجر به این شد که ارزش کل قفل شده صنعت دیفای به اوج قیمت جدیدی در سطح 210 میلیارد دلار برسد.

سلام کریپتو

بزرگترین پروژه های شرکت کننده در این صنعت AAVE ،CURVE و MakerDAO هستند که 43 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده دیفای متعلق به همین سه پروژه است و البته در زمان نگارش این خبر ارزش کل قفل شده دیفای با تغییر منفی 4 درصدی رو به رو شده و هم اکنون در سطح 210 میلیارد دلار قرار دارد.

دلیل اصلی رشد این صنعت به احتمال زیاد ورود سرمایه فراوان و حجیم به بازار ارز های دیجیتال است و پیش از این اوج قیمت ارزش کل قفل شده دیفای در ماه می و زمانی که بیت کوین اوج قیمت خود را ثبت کرد بدست آمد.

همانطور که همگی به یاد دارید، در آن زمان بیت کوین پس از اینکه اوج قیمت خود را ثبت کرد دچار کاهش قیمت وحشتناکی شد و حتی به سطح قیمت 28 هزار دلار نیز رسید و ارزش کل قفل شده دیفای نیز کاهش شدیدی یافت.

بیشتر بخوانید:  چهارشنبه خونین بازار ارزهای دیجیتال

ارزش کل قفل شده در دیفای از ماه جولای در حال افزایش است و گاهی اوقات از بازار بیت کوین و آلت کوین ها بهتر عمل می‌کند و محبوبیت این صنعت به راه حل های درآمد غیرفعال که اکثر پلتفرم های دیفای ارائه می‌دهند وابسته است.

صرافی کوینکده

بظر شما همراهان زوم ارز تا پایان ماه نوامبر ارزش کل قفل شده دنیای دیفای در چه سطح قیمتی خواهد بود؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا