صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

Deutsche Bank: امسال بیت کوین 28000 دلار را پس خواهد گرفت

Deutsche Bank: امسال بیت کوین 28000 دلار را پس خواهد گرفت

به گزارش زوم ارز و با توجه به گزارش روز پنجشنبه از سوی بلومبرگ، بانک Detsche، یک بانک چند ملیتی سرمایه گذاری در آلمان، پیش‌بینی کرد که ممکن است تا پایان سال، قیمت بیت کوین به سطح 28000 دلار ریکاوری کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

منطق و اساس پشت چنین پیش‌بینی نسبتا خوش‌بینانه‌ای این است که احتمالا تا پایان سال، بازار سهام تا حدی ریکاوری خواهد کرد. این بانک گفت که با توجه به نسبت چشم‌گیر با شاخص فناوری Nasdaq 100، ممکن است بیت کوین به دنبال سهام آمریکا، ریکاوری را تجربه کند.

برای باری دیگر، بزرگترین رمز ارز جهان به پایین‌تر از سطح 20000 دلار سقوط کرد و در حال حاضر، در سطح قیمت 19553 دلار معامله می‌شود.

همانطور که توسط U.today گزارش شد، اخیرا کمپانی سرمایه گذاری Tom Lee، با عنوان Fundstrat، پیش‌بینی کرد که قیمت بزرگترین رمز ارز جهان، سطح قیمتی ژوئن که 17592 دلار بود، را دوباره آزمایش خواهد کرد.

اکنون که برخی باور دارند که عنوان طلای دیجیتال دیگر به بیت کوین تعلق ندارد، تحلیل‌گران بانک Deutsche باور دارند که بهتر است پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال را با الماس مقایسه کرد.

برترین کوین دیجیتال جهان بر بازار یابی اتکا دارد؛ امری که موجب شباهت آن با کمپانی De Beers، شرکت واقع در لندن که سال‌های پایانی دهه 50 میلادی توانست صنعت الماس را، با کمپین تبلیغاتی نمادین خود، متحول کند، می‌شود.

بیشتر بخوانید:  قاتل دوج کوین در صرافی Gemini لیست شد

این بانک آلمانی گفت که طرفداران بیت کوین به جای بازار یابی برای یک محصول، در حال بازار یابی برای یک ایده هستند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا