اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

یکی از زیرمجموعه‌های دوج کوین کلاهبرداری از آب در آمد

یکی از زیرمجموعه‌های دوج کوین کلاهبرداری از آب در آمد

به گزارش زوم ارز، بنا به داده‌های ارائه شده توسط موسسه‌ی امنیت بلاکچین پکشیلد، حال دوج مادِر، یکی از زیرمجموعه‌های بی‌‌شمار دوج کوین، به طور رسمی یک کلاهبرداری به حساب می‌آید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

قیمت این رمز ارز بر پایه‌ی بایننس چین 91 درصد افت کرده است! پکشیلد به سرمایه گذاران رمز ارز هشدار داده است که در دام این کلاهبرداری نیافتند.

به شکلی کنایه آمیز، دوج مادر از سوی توسعه دهندگان خود به عنوان “مراقبت کننده ترین” کوین جدید که “غیر قابل کلاهبرداری” است، خوانده شد. این ارز در مجموع یک میلیون توکن دارد.

کوین کده

توسعه دهندگان ادعا کردند که تمام تصمیمات از سوی جامعه‌ی آن اتخاذ خواهد شد. به مردم وعده‌ی دریافت پاداش تضمینی با خرید این توکن داده شده بود.

هرچند، این پروژه، ایرادات زیادی داشت. در وبسایت رسمی آن، به گونه‌ای فریب دهنده ادعا شد که یک فرد می‌تواند توسط سود به دست آمده از سرمایه گذاری در این ارز، برای مادر خود یک لامبورگینی بخرد، ادعایی که معمولا از سوی کلاهبرداران دیده می‌شود.

پس از کلاهبرداری، کانال تلگرامی این توکن از دسترس خارج شده است.

حتی با این وجود که هیجانات شدید پیرامون خرید میم کوین کاملا مرده است، کلاهبرداران هنوز در تلاش برای سو استفاده از آن، با فریب سرمایه گذاران جدید توسط توکن‌های مشکوکی هستند که در نهایت کلاهبرداری‌های بزرگ و پر سر و صدا از آب در می‌آیند.

بیشتر بخوانید:  کاهش تمایل مردم به سرمایه گذاری و آشنایی با ارز های دیجیتال

به گزارش U.today پکشیلد یک کپی از فلوکی اینو، که کلاهبرداری از گونه‌ی “honeypot” بود، را شناسایی کرد.

همچنین، سو استفاده گران به طور مکرر در تلاش برای سو استفاده از محبوبیت شیبا اینو، به وسیله‌ی تبلیغ توکن‌های فیک، بوده‌اند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا