صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید: لیست شدن شیبا اینو در ZepPay

خبر جدید: لیست شدن شیبا اینو در ZepPay

به گزارش زوم ارز و بنا به اعلامیه قدیمی ترین صرافی دیجیتال هند با بیش از چهار میلیون مشتری، این صرافی زین پس معاملات دومین میم کوین برتر بازار یعنی رمز ارز شیبا اینو را پشتیبانی خواهد کرد و این رمز ارز بطور رسمی در این صرافی لیست شده است.

سلام کریپتو

در هفته گذشته این رقیب دوج کوین در صرافی دیجیتال اتریشی Bitpanda لیست شد و این صرافی از سوی شرکت سرمایه گذاری پیتر تیل بنیان گذار غول پرداخت ها یعنی PayPal تأمین مالی شده است.

پیش از این نیز رمز ارز شیبا اینو در صرافی آمریکایی کوین بیس پرو لیست شده بود.

پیش از این نیز بزرگترین صرافی دیجیتال جهان یعنی صرافی بایننس رمز ارز شیبا اینو را در ماه می  لیست کرد و همین موضوع منجر به افزایش قیمت شیبا اینو شد و هم اکنون نیز بیش از 27 درصد حجم معاملات آن را به خود اختصاص داده است.

در یک مصاحبه در ماه مارچ مدیرعامل صرافی زپ پی به نشریه The Economic Times گفت که بازار ارز های دیجیتال هند به دلیل دارا بودن سرمایه گذار های بسیار بزرگ، پتانسیل زیادی برای رشد در آینده دارد و در این خصوص گفت:
هند کمتر از 1 درصد ارز های دیجیتال جهان را در اختیار دارد و سرمایه گذاران بالقوه آن 100 میلیون نفر هستند.

صرافی کوینکده

در حالی که آینده ارز های دیجیتال در هند به دلیل عدم قطعیت مقررات در هند مبهم و ناواضح است، پاجیدی پاتی متقاعد شده است که بخاطر اینکه تقاضای زیادی برای دارایی های جدید در هند وجود دارد، ممنوعیت ارز های دیجیتال در این کشور رخ نخواهد داد.

بیشتر بخوانید:  مسدودسازی راه حل نیست!

نظرسنجی Morning Consult نشان داد که 86 درصد از هندی ها به ارز های دیجیتال اعتقاد دارند ولی دولت این کشور آنچنان اعتقادی به آنها ندارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید: 

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا