اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کمپین “ارز های دیجیتال را نکشید” در توییتر ترند شد

به گزارش زوم ارز جوامع مختلف ارز های دیجیتال در حال جنگ بر سر آینده ارز های دیجیتال هستند و حالا کاربران معترض می‌توانند با چند کلیک به سناتور مورد نظر خود دست پیدا کنند و اعتراض خود را نسبت به لایحه ای که در حال بررسی در ایالات متحده است اعلام کنند و این روش مردم و کاربران آمریکا برای مبارزه بر سر نجات دادن ارز های دیجیتال است.

سلام کریپتو

همانطور که بحث پیرامون پیشنهاد RSI مبنی بر مالیات دادن به همه شرکت کنندگان در بازار های رمزنگاری به عنوان “کارگزاران” افزایش یافته، این کمپین از همه آمریکایی ها می‌خواهد تا از نمایندگان خود در سنا بخواهند تا از سه سناتور یعنی لومیس، تومی و ویدن در برابر این لایحه حمایت کنند.

تاکنون، لایحه ای که دیروز به صورت کامل تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان گزارش داد دچار اصلاحیه ای شده و کاربران دنیای ارز های دیجیتال حتی با این اصلاحیه ها هم مخالف هستند چرا که استخراج کنندگان ارز های دیجیتال از مالیات دادن مصون خواهند بود.

از طریق داشبورد “هشدار قرمز” که توسط FFTF طراحی شده است هرکسی می‌تواند با یک کلیک با سناتور ایالت خود تماس گرفته و از آنها بخواهد که از سه سناتور اشاره شده حمایت کند.

بیشتر بخوانید:  فروش گسترده بیت کوین از سوی نهنگ ها

در متن این نامه آمده است:
این اصلاحیه تضمین می‌کند که این قانون نظارت مالی را به طور چشمگیری گسترش نمی‌دهد و به نوآوری آسیب نمی‌رساند و حقوق بشر را نیز تضعیف نخواهد کرد.

صرافی ایرانی کارت

همچنین کاربران توییتر می‌توانند توجه سناتور های خود را با پیوستن به هشتگ DontKillCrypto# از این موضوع جلب کنند.

همانطور که قبلاً برای شما گزارش دادیم، پیشنهاد جدید الزامات پیچیده ای را به همه شرکت کنندگان در اقتصاد رمزنگاری تحمیل می‌کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا