اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ایلان ماسک، ساتوشی ناکاموتو نیست

ایلان ماسک، ساتوشی ناکاموتو نیست

به گزارش زوم ارز، ایلان ماسک در آخرین حضور خود در پادکست با لکس فرایدمن بار دیگر شایعات مربوط به ساتوشی ناکاموتو بودن خود را رد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی استدلال می‌کند که نیک سابو، دانشمند کامپیوتر و رمزنگاری که همچنین اختراع کردن بیت کوین را انکار کرده است، مسئول اصلی پیشبرد ایده هایی است که منجر به تولد اولین ارز دیجیتال جهان شد و در این خصوص گفت:

وی ادعا می‌کند که ناکاموتو نیست، اما من مطمئن نیستم و بنظر می‌رسد که او بیش از هرکس دیگری مسئول ایده های پشت بیت کوین استاز آنجایی که تأخیر بیت کوین بسیار طولانی است، ماسک استدلال می‌کند که ارز دیجیتال بیت کوین بعنوان ذخیره ثروت مفید است و اما بعنوان ارزی برای پرداخت ها بی فایده است.

کوین کده

ماسک خاطرنشان کرد که دوج کوین دارای قابلیت حجم تراکنش بسیار بالاتری در مقایسه با کینگ کوین یعنی بیت کوین است و همچنین کارمزد های آن نیز بسیار پایین تر است و وی در این خصوص گفت:
در حال حاضر، اگر می‌خواهید یک تراکنش بیت کوین انجام دهید، قیمت انجام آن تراکنش بسیار بالا است و بنابراین نمی‌توانید از آن بطور موثر برای اکثر موارد استفاده کنید و حتی نمی‌توانید آن را به حجم بالا تبدیل کنید.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین طی پنج سال به 500 هزار دلار خواهد رسید

داشتن اندازه بلاک کوچک منطقی است و زمان همگام سازی طولانی در سال 2008 به دلیل زیرساخت اینترنتی نسبتاً ضعیف مناسب بود و بنا به گفته ماسک اکنون سرعت بیت کوین به طرز بدی پایین است.

رییس تسلا همچنین دوج کوین را به دلیل خواص تورمی آن تحسین کرد چرا که انگیزه بیشتری برای استفاده از آن وجود دارد.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به رقابت دوج کوین و بیت کوین چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا