اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

برنامه Utrust از سوی الروند خریداری شد

برنامه Utrust از سوی الروند خریداری شد

به گزارش زوم ارز، سیستم بلاکچینی الروند که توانایی ثبت 100 هزار تراکنش در ثانیه همراه با کارمزد های پایین را دارد، اکوسیستم زیرساخت خود را با آخرین قرارداد M&A با خرید پردازنده پرداخت Utrust ارتقا می‌دهد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به اعلام رسمی که از سوی تیم توسعه دهنده شبکه الروند به اشتراک گذاشته شد، آنها محصولی را خریداری کردند که در زمینه پرداخت با ارز های دیجیتال پیشرو است.

از آنجایی که مجموعه پیشنهادات Utrust شامل تراکنش های فوری، محافظت از خریدار و تبدیل ارز دیجیتال به پول نقد است، این پروژه به شبکه الروند این اجازه را می‌دهد تا تجارت الکترونیک و پرداخت های فرامرزی را به سطح جدیدی برساند.

کوین کده

بطور عمده، شبکه الروند خدمات خود را برای بازرگانی که هم با ارز های دیجیتال و هم پول فیات کار می‌کند ارتقا می‌دهد و با مکانیزم های Utrust، الروند تسویه‌گاه‌های تقریباً فوری را به شیوه ای تقریباً بدون هزینه ارائه خواهد کرد.

سانیا کون مدیرعامل Utrust بر اهمیت این خرید برای پذیرش ارز های دیجیتال در سرتاسر جهان و پیاده سازی مکانیزک های دیفای در دنیای واقعی تأکید می‌کند و در این خصوص گفت:
ایده تبدیل پرداخت‌ها از هزینه به جریان درآمد، برای ما دیوانه‌وار بنظر می‌رسید و پس از بررسی این موضوع با شبکه الروند، نه تنها متوجه شدیم که این امر امکان پذیر است، بلکه آینده اجتناب ناپذیر پرداخت‌ها نیز چنین موضوعی است و بنابراین تصمیم گرفتیم به آنها بپیوندیم و اجرای پرداخت های دیفای را تسریع کنیم.

بیشتر بخوانید:  چه کسی مقصر کاهش قیمت بیت کوین است؟

هم اکنون رمز ارز الروند با 8.3 درصد افزایش قیمت طی شبانه روز اخیر در سطح 209 دلار معامله می‌شود و در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به آینده پرداخت چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا