اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هواپیمایی امارات به دنبال راه اندازی NFT

هواپیمایی امارات به دنبال راه اندازی NFT

به گزارش زوم ارز، بزرگترین کمپانی هواپیمایی امارات متحده، Emirates Airline، اعلام کرد که آن‌ها NFT خود را راه اندازی خواهند کرد. این اقدام جهت کمک به افزایش درآمد و تعاملات مشتری‌ها انجام خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همچنین فاش شد که این ایرلاین به دنبال تبدیل غرفه‌ی خود در اکسپو 2020 در دبی به مرکز پروژه‌های وب3، NFT و متاورس است.

این کمپانی در بخش سفرهای هوایی، از نظر ابتکارات نوین، پیشتاز بوده است. این کمپانی اولین کمپانی به شمار می‌رود که در اپلیکیشن Emirates و وبسایت Emirates.com از واقعیت مجازی وب استفاده کرد. این ویژگی، به مردم امکان داشتن تجربه‌ای سه بعدی و تماشای کابین هواپیما می‌دهد.

کوین کده

این فناوری به کاربران اجازه می‌دهد که پیش از خرید بلیت، داخل هواپیما و صندلی‌ها را مشاهده کنند.

همچنین، این کمپانی اولین کمپانی‌ای بود که در فروشگاه Oculus اپلیکیشن VR عرضه کرد. کاربران می‌توانند، مطابق مقیاس دنیای واقعی، کابین داخل هواپیماهای A380 و Boeing 777 را بررسی کنند.

با توجه به اینکه این کمپانی رویکردی شفاف نسبت به ابتکارات دارد، پذیرش جدیدترین فناوری‌ها جهت بهبود فراتر خدمات آن اتفاق غافلگیر کننده‌ای نیست. هنوز مشخص نیست که این ایرلاین چگونه از NFTها و فناوری وب3 استفاده می‌کند.

بیشتر بخوانید:  پذیرش رسمی رمز ارز ها در اوکراین

اخیرا طی سال‌ها، امارات در تلاش برای کسب جایگاه خود به عنوان مرکز رمز ارز بوده است، و تلاش‌هایی در راستای جذب صرافی‌های برتر رمز ارز انجام داده است. یکی از کارهایی که این مدت در این راستا انجام شد، معرفی قوانینی برای این حوزه بوده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoslate


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا