اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ ها دیگر تمایلی به فروش اتریوم ندارند

تیم تحلیلی بسیار معتبر و فعال سانتیمنت گزارشی در مورد 10 نهنگ بزرگ اتریوم کرد و آنها در این گزارش خاطرنشان کردند که سهم آنها از تعداد اتریوم های در دسترس به بالاترین مقدار خود طی 5 سال اخیر رسیده است.

سلام کریپتو

به طور خاص این گزارش می‌گوید که 10 آدرس بزرگ اتریوم اکنون بیشترین حجم از کل اتریوم های در دسترس در پنج سال گذشته را کنترل می‌کنند.

تا پایان هفته گذشته 21.3 میلیون واحد اتریوم در اختیار این 10 آدرس بود و محققان تأکید می‌کردند که در حال حاضر آنها بیش از 20 درصد از کل اتریوم های موجود را در اختیار دارند.

از طرف دیگر، حجم اتر قرار داده شده از سوی نهنگ ها در صرافی ها به پایین ترین سطح خود از سال 2015 یعنی 4.66 میلیون واحد اتریوم رسیده است.

توجه داشته باشید که نهنگ ها چندین هفته ای می‌باشد که هیچ تمایلی به فروش ندارند و همین موضوع منجر به افزایش قیمت این آلت کوین شده است.

صرافی ایرانی کارت

بنابراین، قیمت اتر با افزایش خوبی مواجه شده و هم اکنون در سطح قیمتی 2210 دلار قرار دارد و طی هفت روز گذشته با افزایش 20.05 درصدی مواجه شده است و ارزش کل بازار پادشاه آلت کوین ها نیز با 8.64 درصد افزایش به حدوداً 275 میلیارد دلار رسیده است.

بیشتر بخوانید:  رییس سازمان بورس آمریکا خواستار قانونگذاری بیشتر در ارز های دیجیتال

شایان ذکر است که بدانید در اوایل هفته گذشته تیم سانتیمنت گزارش دیگری از نهنگ های اتریوم به اشتراک گذاشت.

در این گزارش آمده بود که سرمایه گذارن بزرگ از ابتدای تابستان اتریوم را در کف قیمتی خریداری کردند و بنا به جدیدترین داده ها کیف پول های حاوی بین 10 هزار الی یک میلیون واحد اتر در مجموع 60.52 میلیون واحد از این رمز را جمع آوری کردند.

چندی پیش نیز نظرسنجی ای از کارشناسان برگزار شد که در آن مشخص شد کارشناسان بر این باورند اتریوم تا پایان سال 2025 میلادی به 17 هزار دلار خواهد رسید.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا