اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش 48 درصدی حجم فعالیت شبکه اتریوم

افزایش 48 درصدی حجم فعالیت شبکه اتریوم

به گزارش زوم ارز، رالی افزایش قیمت حدوداً 30 درصدی اتریوم که از ابتدای اکتبر آغاز شد متوقف نشده و حالا داده های زنجیره ای و داده های دیگر می‌توانند سیگنال های بیشتری به معامله گران بدهند که در ادامه خبر به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با توجه به داده های ارائه شده، فعالیت شبکه اتریوم افزایش قابل توجهی داشته و همین موضوع نیز منجر به افزایش قیمت رمز ارز بومی این شبکه یعنی اتر شده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر حجم فعالیت این شبکه 48 درصد افزایش یافته و معمولاً فعالیت هر شبکه پشتیبانی اساسی برای هر رمز ارزی را به ارمغان می‌آورد.

ممکن است رمز ارز هایی که متمرکز هستند و بخش بسیار زیادی از آنها در دست اعضای پروژه آن است از این شاخص بهره‌مند نشوند ولی این موضوع در مورد پروژه هایی مانند اتریوم، سولانا و یا کاردانو که بصورت روزانه و روزافزون در حال جذب برنامه های غیرمتمرکز و دنیای دیفای هستند صدق نمی‌کند.

کوین کده

در سال 2021، توکن های NFT و صنعت دیفای دو صنعتی بودند که به ترتیب بیش از 100 میلیارد دلار و بیش از یک میلیارد دلار درآمد داشتند و با رشد این دو صنعت و ورود سرمایه های قوی به بازار ارز های دیجیتال، ارزش اتریوم روز به روز به بیت کوین نزدیک تر می‌شود.

بیشتر بخوانید:  چین به دنبال استفاده از ارز های دیجیتال به عنوان اسلحه ای برای فشار به آمریکا

رشد شبکه معمولاً به عنوان یک شاخص مهم نقش ایفا می‌کند و به عنوان تأییدی بر چرخه های بازار صعودی استفاده می‌شود.

پیش از این، اولین اصلاح فعالیت شبکه اتریوم در پایان ماه اکتبر مشاهده شد که رقم ناچیز 6 درصدی بود و البته پس از آن این شاخص به خوبی خود را ریکاوری کرد.

در زمان نگارش این خبر اتریوم 2.5 درصد کاهش قیمت را طی شبانه روز اخیر تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمت 4638 دلار قرار دارد.

بنظر شما اتریوم قادر به ریکاوری کردن خود خواهد بود؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا