اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

70 درصد از هولدرهای اتریوم در سود

70 درصد از هولدرهای اتریوم در سود

به گزارش زوم ارز، سودآوری دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار حتی پس از اصلاح قیمت 50 درصدی نیز بالاتر از حد متوسط خود قرار دارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس داده های ارائه شده از سوی موسسه IntoTheBlock، حتی پس از سقوط اتریوم به زیر 2500 دلار نیز 67 درصد از هولدر های این آلت کوین در سود قرار دارند که نشان می‌دهد اکثریت هولدر های این رمز ارز، اتریوم را زیر سطح 3 هزار دلار خریداری کردند.

یکی دیگر از آمارهای جالب این است که بیش از 59 درصد از هولدر های این آلت کوین یک سال پیش اولین بار اتریوم خریداری کردند و همین موضوع نشان دهنده این است که کاربران اتریوم را بعنوان یک دارایی بلندمدت می‌بینند.

کوین کده

اگر چه تقریباً 60 درصد از کل هولدرهای اتریوم سرمایه گذاران بلندمدت هستند، 35 دررصد از آنها کمتر از یک سال پیش شروع به نگهداری اتریوم کرده‌اند.

متاسفانه اتریوم کاهش قیمت زیادی را در طی آخرین سقوط آزاد قیمت بازار تجربه نمود و هم اکنون این رمز ارز کاهش قیمتی 34 درصدی را طی شبانه روز اخیر تجربه نموده است.

در واقع اتریوم با از دست دادن نیمی از ارزش خود، یکی از پیشتازان رالی نزولی قیمت در بازار بود اما به دلیل رشد قیمت شدید خود در سال گذشته، همچنان اکثر سرمایه گذاران آن در سود قرار دارند.

بیشتر بخوانید:  گاوها در ضرر؛ 670 میلیون دلار بیت کوین لیکویید شد

اتریوم طی 24 ساعت اخیر کاهش قیمتی 11 درصدی را تجربه نموده و در سطح قیمت 2264 دلار معامله می‌شود.

شما همراهان زوم ارز چه قیمتی را برای اتریوم متصور هستید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا