اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ترس شدید در بازار به دنبال ریزش قیمت بیت کوین

ترس شدید در بازار به دنبال ریزش قیمت بیت کوین

به گزارش زوم ارز قیمت بیت کوین برای اولین بار در شش هفته گذشته به زیر 40 هزار دلار سقوط کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این سقوط در ابتدا در پایان روز 21 سپتامبر رخ داد و قیمت بیت کوین دچار کاهشی 16 درصدی شد و از 47300 دلار به 39650 دلار رسید و در ساعت 9 شب به وقت جهانی سطح قیمت 39650 دلار را لمس کرد و همین موضوع منجر به نگران شدن کاربران این صنعت نوپا شده است.

با این حال این عقب نشینی پس از آن صورت گرفت که بیت کوین از زمان رسیدن به سطح 29300 دلار در 20 جولای رشد بسیار خوبی کرده بود و حتی به 52 هزار دلار نیز رسید.

کوین کده

بنا به وبسایت معتبر و مرجع کوین مارکت کپ، نه تنها بیت کوین بلکه از بین 30 رمز ارز برتر بازار 29 رمز ارز دچار کاهش قیمت شدند.

بر همین اساس شاخص ترس و طمع بازار که جزو مهم ترین شاخص های بازار ارز های دیجیتال محسوب می‌شود به دنبال کاهش قیمت بیت کوین دچار کاهش شده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در منطقه ترس شدید قرار دارد و فقط یک ماه پیش این معیار در منطقه طمع شدید قرار داشت.

بیشتر بخوانید:  افت قیمت بیت کوین به 30 هزار دلار ضروری بود !

برخی از منتقدان سرسخت ارز های دیجیتال نیز به دنبال ترساندن کاربران بوده و در حال القا کردن این باور در بازار هستند که بازار خرسی شروع شده و بازار نابود خواهد شد و در طرف دیگر هنوز هم برخی از کارشناسان از جمله مایک مک گلون باور دارند که بیت کوین به سطوح قیمتی خیلی خوبی خواهد رسید.

بنظر شما همراهان گرامی زوم ارز آیا واقعا وارد بازار خرسی شدیم؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا