اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

حرکت فدرال رزرو به سوی پروژه‌ی پرداخت بلا درنگ

حرکت فدرال رزرو به سوی پروژه‌ی پرداخت بلا درنگ

به گزارش زوم ارز، فدرال رزرو آمریکا در حال حرکت به سوی ارائه‌ی پروژه‌ی پرداخت بلا درنگ خود موسوم به FedNow Service، به وسیله‌ی آغاز آزمایشات خود با زیرساخت بلاکچین، است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در روز سه شنبه، به طور رسمی، فدرال رزرو FedNow Service Provider Showcase را، با هدف فراهم کردن گستره‌ای از خدمات برای موسسات مالی و کاربران، برای کمک به راه‌اندازی FedNow Service توسط آن‌ها، راه‌اندازی کرد. این سرویس در سال 2023 راه‌اندازی خواهد شد.

در زمان راه‌اندازی، این شو کیس شامل بیش از 70 پروفایل و ارائه دهنده ی خدمات با پشتیبانی از پرداخت در لحظه می‌شود. بین این ارائه دهنده ها، یک کمپانی بلاکچین واقع در نیویورک، با تمرکز بر راه حل پرداخت در لحظه، قابلیت همکاری بلاکچین و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی، حضور دارد. این پلتفرم برای حضور در پروژه‌های بلاکچین چین شهرت دارد. از این همکاری‌ها می‌توان به همکاری با شهرداری شهر سوژو برای توسعه‌ی زیرساخت بلاکچین این شهر اشاره کرد.

کوین کده

مدیرعامل سایفریوم، اسکای گو، گفت که کمپانی وی تنها کمپانی بلاکچین انتخاب شده تاکنون است. همچنین، وی افزود که مشتریان می‌توانند از کیف پول دیجیتال سایفریوم یا فناوری بلاکچین به عنوان بخشی از پروژه‌ی پرداخت FedNow استفاده کنند. این فرد اشاره کرد که فناوری سایفریوم امکان همکاری با بقیه‌ی راه حل های پرداختی را فراهم خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  71 میلیارد شیبا در شکم نهنگ برجسته

بنا به گزارش پیشین، در سال 2019، هیئت مدیره‌ی فدرال رزرو ایالات متحده به طور رسمی اعلام کرد که برای عرضه‌ی FedNow، با هدف نهایی فراهم آوردن امکان پرداخت بلا درنگ در تمامی بانک‌های آمریکا برای مشتریان خود تا سال 2023، برنامه‌هایی دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا