کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول فچ ای آی FET

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال فچ ای آی FET

بهترین کیف پول فچ ای آی FET، احتمالا برایتان پیش آمده است که بخواهید برای خرید و فروش ارز دیجیتال فچ ای آی FET بدنبال کیف پول مناسبی باشید که علاوه بر آسان بودن رابط کاربری آن دارای امنیت بالا از رمز ارز های و کوین های زیادی پشتیبانی کند،  اما به نتیجه ی دلخواهتان نرسیده باشید و یا اطلاعات کافی برای انتخاب بین کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری را نداشته باشید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اصلا نگران نباشید ما در این مقاله به شما کمک میکنیم به جواب تمام سوال هایتان برسید، ما در این مقاله به توضیح مختصری درباره ی ارز دیجیتال فچ ای آی FET می‌پردازیم و سپس در مورد تمامی کیف پول های پشتیبان کننده از این رمز ارز اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و مقایسه ی بین آنها خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

نکته: همراهان عزیز زوم ارزی شما می‌توانید با استفاده از این لینک مقاله ی تخصصی ارز دیجیتال فچ ای آی FET را مطالعه کرده و این رمز ارز را مورد بررسی قرار دهید.

کوین کده

نیم نگاهی به ارز دیجیتال فچ ای آی FET

نیم نگاهی به ارز دیجیتال فچ ای آی FET
نیم نگاهی به ارز دیجیتال فچ ای آی FET

ارز دیجیتال فچ ای آی توکن پروژه ی Fetch.Ai است که در سال 2019 در لانچ پد بایننس راه اندازی شد. پروژه Fetch.Ai به عنوان تلفیقی از دو فناوری فناوری هوش مصنوعی و بلاکچین ظاهر شده است. ایده ی این پروژه از تمایل به تمرکززدایی سیستم های مبتنی بر هوش مصنوعی شکل گرفت.

یکی از ویژگی های پلتفرم Fetch.Ai قابلیت رشد و فعالیت در مقیاس جهانی است. پلتفرم Fetch.Ai با استفاده از قراردادهای هوشمند کاربران را به منبعی از اطلاعات و همچنین Software Agent یا عامل نرم افزاری وصل می کند.

این پروژه از ابزار منبع باز یا Open Source Tool استفاده می‌کند. ابزارهای منبع باز ابزارهایی نرم افزاری است که به همه توسعه دهندگان و برنامه نویسان بدون نیاز به اکانت خاص و یا حق اشتراکی ارائه می شوند و انها می توانند متناسب با نیاز خودشان از این ابزارها استفاده کنند.

پروژه ی Fetch.Ai توسط گروه سه نفره ای تشکیل شده است که در لیست پایین به شما معرفی می‌کنیم، بنیان گذاران این پروژه عبارتند از:

 • همایون شیخ Humayun Sheikh: شیخ یکی از بنیانگذاران و مدیرعاملAi است و قبلا به عنوان بنیانگذار شرکت Itzcompany شناخته و یاد می‌شد.
 • توماس هاین Thomas Hain: توماس هاین مدیر ارشد علمی پلتفرمAi است که محقق در مکانیسم های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین نیز می‌باشد.
 • توبی سیمپسون Toby Simpson: توبی سیمپسون در زمینه ساخت و توسعه بازی های کامپیوتری تجربه دارد و همچنین سرپرست تیم نرم افزاری DeepMind نیز بوده است.

کیف پول های نرم افزاری ارز فچ ای آی FET

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم به کیف پول های نرم افزاری پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال فچ ای آی FET بپردازیم، امروزه کیف پول های نرم افزاری زیادی به بازار ارز های دیجیتال ارائه شده است که انتخاب و بررسی این کیف پول ها بنا به نیاز و کاربرد های ما و کار بسیار دشواری شده است .

ما در سایت زوم ارز یه بررسی کیف پول های پشتیبان کننده ی هر ارز دیجیتال به صورت اختصاصی و بررسی کیف پول های پشتیبان کننده ی آن ارز می‌پردازیم و در این مقاله به کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال فچ ای آی FET پرداخته ایم، ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از نصب و استفاده از کیف پول نرم افزاری مورد نظر ابتدا آن کیف پول را مورد بررسی قرارداده و سپس بعد از مطمئن شدن از انتخابتان فقط از سایت رسمی آن کیف پول اقدام به دانلود، نصب و استفاده از آن کیف پول را انجام دهید.

نکته: اگر کیف پولی را انتخاب کرده و نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری دارید می‌توانید به صفحه ی اصلی سایت زوم ارز وارد قسمت کیف پول شده و اقدام به یافتن کیف پول مورد نظر و دیگر کیف پول های دنیای ارز های دیجیتال کنید، و یا در صفحه ی اصلی سایت نام کیف پول مورد نظر را سرچ کرده و اقدام به مطالعه و بررسی کیف پول مورد نظر کنید در هر مرحله اگر نیاز به راهنمایی داشتید می‌توانید در قسمت کامنت سوال خود را بپرسید ما شما را راهنمایی می‌کنیم.

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet
کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet یکی از معروف ترین کیف پول های نرم افزاری موجود در دنیای ارز های دیجیتال است که شما می‌توانید نه تنها اقدام به ذخیره ی ارز دیجیتال فچ ای آی FET کنید بلکه ارز های دیجیتال مختلف زیادی را خریداری کرده و در این کیف پول نگهداری کنید.

کیف پول نرم افزاری تراست یکی از پنج کیف پول نرم افزاری برتر دنیای کریپتو است، اگر شما قصد دانلود و استفاده از این کیف پول را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم فقط از سایت رسمی و معتبر تراست اقدام به دانلود این کیف پول کنید.

این کیف پول دارای رابط کاربری مناسبی می‌باشد و کاربران این کیف پول خوشبختانه می‌توانند بدون نیاز به داشتن اطلاعات قبلی به راحتی از این کیف پول استفاده کنند.

شما می‌توانید در کیف پول تراست از کوین ها و رمز ارز های خود نگهداری کنند، این کیف پول دارای امنیت مناسبی است.

کیف پول نرم افزاری تراست متاسفانه از تمامی سیستم عامل های موجود پشتیبانی نمی‌کند و کاربران فقط می‌توانند از کیف پول تراست در سیستم عامل های موبایلی اندروید و IOS استفاده کنند، همچنین یکی دیگر از امکانات خوب این کیف پول نرم افزاری می‌‌‌توان به استفاده از صرافی های ارز دیجیتال داخلی اشاره کرد که به بسیاری از هموطنان ما برای خرید و فروش ارز های دیجیتال کمک می‌کند.

مزایا:

 • پشتیبانی از امکانات گوناگون
 • امنیت مناسب و پایدار
 • قابلیت ذخیره سازی توکن ها و ارز های دیجیتال گوناگون

معایب:

 • عدم پشتیبانی از همه ی سیستم عامل ها

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal
کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal

کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal همچون کیف پول تراست یکی از پنج کیف پول نرم افزاری برتر دنیای ارز های دیجیتال است که علاوه بر پشتیبانی از ارز دیجیتال فچ ای آی FET این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که بتوانند رمز ارز های مختلفی را در این کیف پول ذخیره و نگهداری کنند.

یکی از دلایل محبوب شدن کیف پول نرم افزاری سیف پل در بین ایرانی ها پشتیبانی کردن صرافی بایننس از این کیف پول نرم افزاری است، با اینکه صرافی بایننس ایران و برخی از کشور های دیگر را تحریم کرده است، کاربران ایرانی قادر خواهند بود که با استفاده از کیف پول نرم افزاری سیف پل در این صرافی با همان میزان کارمزد معقول به خرید و فروش ارز های دیجیتال خود بپردازند.

کیف پول سیف پل خوشبختانه از امنیت بالایی برخوردار است که این باعث می‌شود کاربران این ولت با خیالی آسوده اقدام به ذخیره ی رمز ارز های خود کنند، ولی متاسفانه کیف پول سیف پل از تایید هویت دوعاملی پشتیبانی نمی‌کند البته همانطور که خود میدانید این نشانه ی عدم امنیت مناسب این ولت نمی‌باشد.

نکته: اگر برای استفاده از این ولت نیاز به اطلاعات تکمیلی دارید می‌توانید به مقاله ی اختصاصی این ولت در سایت زوم ارز استفاده کنید، در ادامه برای بررسی مزایا و معایب این کیف پول نرم افزاری با ما همراه باشید.

مزایا:

 • امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • قابلیت دسترسی آسان
بیشتر بخوانید:  کیف پول ارزدیجیتال Nano | معرفی بهترین کیف پول های ارزدیجیتال نانو

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

کیف پول نرم افزاری متامسک MetaMask

کیف پول نرم افزاری متامسک MetaMask
کیف پول نرم افزاری متامسک MetaMask

کیف پول نرم افزاری متامسک  Metamask کیف پولی تحت شبکه ی اتریوم است و از اتریوم و توکن های مبتنی بر اتریوم پشتیبانی می‌کند، شما قادر هستید تمام توکن هایی که در شبکه ی اتریوم هستند را در این کیف پول ذخیره و نگهداری کنید. رمز ارز فچ ای آی FET از این نوع توکن ها است.

کیف پول نرم افزاری متامسک دارای افزونه ی مرورگر است اما به دلیل بالا نبودن امنیت افزونه های مرورگر ها ما استفاده از این روش را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. کیف پول نرم افزاری متامسک از سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند در این سیستم عامل ها از کیف پول دیجیتالی متامسک MetaMask استفاده کنند.

کاربرانی که قصد استفاده از این ولت را دارند می‌توانند از سایت رسمی این کیف پول اقدام به دانلود و نصب این ولت کنند، و اگر نیاز به اطلاعات بیشتر درباره ی این ولت را داشتید با مراجعه به سایت زوم ارز می‌توانید به مقاله ی اختصاصی این ولت مراجعه کرده و جواب تمامی سوال های خود را بگیرید. در ادامه برای مزایا و معایب کیف پول نرم افزاری متامسک با ما همراه باشید.

مزایا:

 • رابط کاربری ساده
 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

کیف پول های سخت افزاری فچ ای آی FET

حال در این قسمت بعد از معرفی و بررسی کیف پول های نرم افزاری نوبت به کیف پول های سخت افزاری پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال فچ ای آی FET می‌رسد حتما اگر قصد خرید کیف پول سخت افزاری را دارید دست نگهدارید ابتدا کاملا درباره ی آن تحقیق و بررسی کنید، سپس بعد از مطمئن شدن از برند و مدل کیف پول سخت افزاری خود اقدام به خرید کیف پول سخت افزاری خود کنید.

نکته: به هیچ عنوان اقدام به خرید کیف پول سخت افزاری دسته دوم یا باز و بدون پلمپ نکنید زیرا این نوع کیف پول های دسته دوم و یا بدون پلمپ دارای امنیت مناسبی نیستند و امکان از دست رفتن سرمایه ی شما با استفاده کردن از کیف پول سخت افزاری افزایش پیدا می‌کند در ادامه با ما همراه باشید.

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس  Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس  Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس  Ledger Nano X

تا به امروز اسم کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس را زیاد شنیده اید، کیف پول لجر مدل نانو ایکس یکی از معروف ترین کیف پول های سخت افزاری موجود در بازار ارز های دیجیتال است، اگر شما قصد خرید کیف پول سخت افزاری را دارید قطعا کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس می‌تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد، این کیف پول سخت افزاری از ارز دیجیتال فچ ای آی FET و توکن ها و رمز ارز های زیادی پشتیبانی می‌کند.

امینت کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس بسیار مناسب است بگونه ای که تا به امروز هیچ گزارشی از هک شدن این کیف پول توسط هکران ثبت نشده است، و خوشبختانه کیف پول سخت افزاری لجر مدل نانو ایکس از تایید هویت دو عاملی هم پشتیبانی می‌کند.

متاسفانه کیف پول لجر نانو ایکس مقداری گران قسمت است اگر شما نمی‌خواهید مبلغ زیادی را برای خرید کیف پول سخت افزاری خود هزینه کنید می‌توانید سراغ کیف پول لجر مدل نانو اس بروید در ادامه به معرفی این کیف پول می‌پردازیم پس با ما همراه باشید.

مزایا:

 • رابط کاربری خوب
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • پشتیبانی از امکانات مختلف

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالا

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس  Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس  Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس  Ledger Nano S

کیف پول لجر نانو اس مدل دیگر و ارزان تر نسبت به مدل لجر نانو ایکس است که در قسمت قبلی به توضیح و معرفی آن پرداختیم، شما می‌توانید ارز فچ ای آی FETو توکن ها و رمز ارز های زیاد و گوناگونی را در این ولت نگهداری کنید.

این کیف پول سخت افزاری از رابط کاربری مناسبی نیز برخوردار است بگونه ای که هر کاربری اعم از مبتدی و یا حرفه ای می‌تواند به راحتی از این کیف پول استفاده کنند، این کیف پول قابلیت استفاده بر روی سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری را دارد. یکی از مزایای بسیار مناسب این کیف پول خوش قیمت بودن آن است،برای مشاهده ی مزایا و معایب کیف پول سخت افزاری لجر مدل نانو اس با ما همراه باشید.

مزایا:

 • امکان ذخیره رمز ارز های مختلف
 • امنیت خوب
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از امکانات مختلف
 • قیمت نسبتاً مناسب تر نسبت به مدل ایکس
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • قابل نصب بر روی سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • کمی قدیمی تر از Ledger Nano X می باشد.

برای مطالعه ی کیف پول سخت افزاری لجر کلیک کنید.


نگاه کلی به کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال  فچ ای آی FET

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس  Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس  Ledger Nano S
ردیف کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل کیف پول
1 Trust – تراست نرم افزاری موبایلی
2 Safepal – سیف پل نرم افزاری موبایلی
3 Metamask – متامسک نرم افزاری موبایلی و کامپیوتری
4 Ledger Nano X سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری
5 Ledger Nano S سخت افزاری موبایلی و کامپیوتری

اینفوگرافیک کیف پول فچ ای آی FET

اینفوگرافیک کیف پول فچ ای آی FET
اینفوگرافیک کیف پول فچ ای آی FET

کلام پایانی درباره ی بهترین کیف پول فچ ای آی FET

در این مقاله ما به معرفی کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال فچ ای آی FET پرداختیم و بعد از معرفی و توضیح هرکدام همانطور که اول مقاله به شما گفته بودیم به نقاط قوت و ضعف هرکدام در قالب مزایا و معایب پرداختیم در صورتی که شما دارای سوالاتی هستید که ما در این مقاله به آنها پاسخی نداده ایم و یا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید می‌توانید پس از اتمام مقاله در قسمت کامنت سوالات خود را مطرح کنید ما تیم زوم ارز در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ می‌دهیم.

این نکته را در نظر داشته باشید که برای تهیه ی کیف پول های نرم افزاری فقط از سایت های رسمی کیف پول ها اقدام به دانلود و نصب کیف پول مورد نظر کنید زیرا اگر از یک سایت ناشناس اقدام به نصب و استفاده از کیف پول نرم افزاری کرده و یا برای تهیه ی کیف پول های سخت افزاری از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید نکرده و به خرید کیف پول سخت افزاری بدون پلمپ و یا به صورت دسته دو از فروشگاه های غیر مجاز کنید احتمال از بین رفتن سرمایه ی شما و دزدی دارایی های دیجیتالی شما بسیار زیاد است.

از اینکه تا پایان مقاله ی ” بهترین کیف پول فچ ای آی FET” با ما همراه بودید از شما سپاسگذاریم.

 

منبع: زوم ارز


 

بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

قانون‌گذار بانکداری آفریقا: ممنوعیت بیت کوین برقرار است

قانون‌گذار بانکداری آفریقا: ممنوعیت بیت کوین برقرار است

بنکمن-فراید، رییس FTX: ترا به اندازه‌ی ترانوس بد نبود

بنکمن-فراید، رییس FTX: ترا به اندازه‌ی ترانوس بد نبود

دستگیری مدیرعامل کمپانی رمز ارز نیویورکی به جرم کلاهبرداری

دستگیری مدیرعامل کمپانی رمز ارز نیویورکی به جرم کلاهبرداری

انفجار رشد 200 درصدی در حجم معاملات لونا

انفجار رشد 200 درصدی در حجم معاملات لونا

مدیرعامل بایننس: برنامه‌ی بازیابی لونا نتیجه نخواهد داد

مدیرعامل بایننس: برنامه‌ی بازیابی لونا نتیجه نخواهد داد

1 میلیارد شیبا اینو در آتش سوختند

1 میلیارد شیبا اینو در آتش سوختند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا