اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

5 کیف پول بیش از 770 هزار بیت کوین هولد می‌کنند

5 کیف پول بیش از 770 هزار بیت کوین هولد می‌کنند

به گزارش زوم ارز، از مدت‌ها پیش، تعداد نهنگ‌های بزرگ روی شبکه‌ی بیت کوین ثابت بوده است، اما پس از فشار فروش اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، تعداد هولدرهای بزرگ بیت کوین 16 درصد افزایش یافت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حال حاضر، نهنگ‌های مذکور حدود 800 هزار بیت کوین، به ارزش حدود 16 میلیارد دلار، نگهداری می‌کنند. افزایش تعداد نهنگ‌های بزرگ، همراه با کاهش تعداد آدرس‌هایی با نگهداری 10000 تا 100000 بیت کوین، رخ داده است.

چنین آماری می‌گوید که در موقعیت فعلی، آن دسته از هولدرهای بیت کوین، که بیش از 770 هزار بیت کوین نگهداری می‌کنند، با خرید طلای دیجیتال در کف قیمتی، یا روند نزولی شدید، مشکلی ندارند و نگرانی‌هایی از بابت ضررهای موقتی که می‌توانند با تصاحب بیشتر بیت کوین در روند نزولی، متوسط آن را کاهش دهند، متوجه آن‌ها نیست.

کوین کده

برخی از کاربران پیرامون این امر که تنها 5 آدرس چنین تعداد زیادی از بیت کوین را نگهداری می‌کنند و این بدان معناست که با فروش غیر منتظره، می‌توانند تمام بازار را نابود سازند، ابراز نگرانی کرده‌اند؛ چرا که اکنون هیچ صرافی یا بازار سازی نمی‌تواند فشار فروش بیش از 16 میلیارد دلاری را پوشش دهد.

همچنین، شایان ذکر است که برخی از این آدرس‌ها می‌توانند متعلق به صرافی‌های متمرکزی باشند که تعداد زیادی از بیت کوین را در ذخایر خود، نگهداری می‌کنند. اگر کیف پول‌هایی که در آمار IntoTheBlock دیده می‌شوند مرتبط با صرافی‌ها نباشند، پس به احتمال زیاد متعلق به کمپانی‌های بزرگ یا سرمایه گذاران سازمانی، همچون مایکرواستراتژی، هستند.

بیشتر بخوانید:  سهام صرافی کراکن در سال 2022 لیست خواهد شد

در لحظه‌ی نگارش این خبر، بیت کوین در سطح قیمت 20458 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا