اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سقوط آزاد اتریوم

سقوط آزاد اتریوم

به گزارش زوم ارز، داده های ارائه شده از سوی پلتفرم تحلیل رمزنگاری کوین گلس، نشان می‌دهد طی ده ساعت گذشته، مجموع پوزیشن های اتریوم که لیکویید شدند به بیش از 71 میلیون دلار یا 25440 واحد اتریوم رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

لیکویید شدن کاربران از زمانی آغاز شد که پس از بیت کوین، قیمت اتریوم شروع به سقوط کرد و به دنبال سقوط قیمت 8 درصدی بیت کوین و رسیدن آن به سطح قیمت 35865 دلار، اتریوم نیز دچار کاهش قیمت شد و با کاهشی 12.4 درصدی مواجه شده و هم اکنون در سطح 2505 دلار قرار دارد.

به دنبال کاهش قیمت بزرگترین، رمز ارزهای بازار، هم اکنون 8.9 درصد از کل ارزش بازار کاهش یافته و در سطح 1.77 تریلیارد دلار قرار دارد و طی ده روز اخیر، 378 میلیارد دلار از ارزش کل بازار کاهش یافته است.

کوین کده

همانطور که دیروز از سوی تیم خبری زوم ارز گزارش شد، بیش از 353 میلیون دلار پوزیشن لانگ دیروز لیکویید شد و در 20 ژانویه اتریوم در سطح قیمت 3170 دلار معامله می‌شد و حالا سقوط آزاد بسیار بدی را تجربه می‌کند.

بیشترین سقوط قیمت بین صد ارز برتر بازار متعلق به رمز ارز کادنا با اختصار KDA است که اصلاحی 27 درصدی را تجربه نموده و در سطح قیمت 5.11 دلار معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید:  وضعیت بیت کوین بسیار ریسکی و غیرقابل پیش بینی است

بطرز جالبی رمز ارز MKR رشدی 0.4 درصدی را طی شبانه روز اخیر تجربه نموده و در سطح قیمت 1860 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: ZoomARZ


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا