اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گرفتن بیت کوین 👌 به عنوان بازپرداخت

salamcrypto

CoinShares خروجی های قابل توجهی را از محصولات سازمانی در هفته گذشته نشان داده است ، که بیان می کند برخی از موسسات در میان عقب نشینی های اخیر بیت کوین در حال کسب سود بوده اند.

گزارش های جدید ارائه شده از صندوق رمزگذاری CoinShares نشان داده است که برخی از سرمایه گذاران موسساتی در طی کاهش اخیر قیمت بیت کوین ، در حال کسب سود بوده اند.

در گزارش هفتگی دارایی های دیجیتال CoinShares  ، 85 میلیون دلار خروجی از محصولات  سازمانی را در هفته گذشته آمده است ، با بیان اینکه اطلاعات  نشان می دهد “برخی از سرمایه گذاران پس از افزایش شدید قیمت بیت کوین همچنان به سود خود ادامه می دهند.”این گزارش نشان میدهد که USD  رابطه معكوسی با قیمت بیت کوین دارد ، و می تواند توضیح دهد كه چرا برخی از سرمایه گذاران در موقعیت فعلی سود می گیرند.این شرکت همچنین خروجی های متوسطی را از محصولات سرمایه گذاری مشتق شده از اتریوم شناسایی کرد که 3 میلیون دلار از بازار خارج شد.

علی رغم سودآوری ، افزایش تعداد سرمایه گذاران موسساتی همچنان پابرجا هستند ، و در این هفته 359 میلیون دلار وارد محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری شده است. موسسات هنوز هم تقریباً یکدست بر بیت کوین تمرکز دارند.CoinShares خاطرنشان می کند که پس از 97٪ کاهش در طی سه هفته پس از تعطیلات ، ورودی های رمزنگاری به سطح قبل از کریسمس بازگشتند. حجم روزانه در حال حاضر بیش از 450 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

بیشتر بخوانید:  عملکرد بسیار خوب شرکت های حوزه ارز های دیجیتال

محصولات سازمانی در حال حاضر 6 درصد از حجم بیت کوین را تشکیل می دهند – در مقایسه با 14 درصد در ابتدای ماه.  بسیاری از شرکت های بزرگ جهانی اخیراً خزانه های خود را با BTC پر کرده اند.پس از میزبانی بیش از 11 میلیون معاملات آتی بیت کوین در سال 2020 ، صرافی شیکاگو ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد قراردادهای آتی اتریوم با تسویه حساب نقدی را در اوایل فوریه راه اندازی کند.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا