اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گوگل تیم ارز دیجیتال خود را راه اندازی کرد

گوگل تیم ارز دیجیتال خود را راه اندازی کرد

به گزارش زوم ارز، Google Cloud بخش خدمات ذخیره سازی اطلاعات آنلاین گوگل بطور فزاینده ای بر فناوری های غیرمتمرکز تمرکز می‌کند و از ایجاد تیمی برای تمرکز بر ساخت محصولات بر روی بلاکچین خبر داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حال حاضر برنامه های دیگری وجود دارد که از فناوری بلاکچین برای ارائه فضای ذخیره سازی ابری با Filecoin و  Sia بهره‌مند می‌شوند. هر دو از اکوسیستم بلاکچین برای اتصال افرادی که نیاز به فضای ذخیره سازی دارند و حاضرند برای دریافت آن سهمی بپردازند استفاده می‌کند.

بلاکچین ذخیره داده ها را در یک شبکه غیرمتمرکز امکان پذیر می‌کند و حتی اگر توسعه دهندگان آن جدا شوند نیز اکوسیستم به خوبی کار خواهد کرد.

کوین کده

اما برخلاف این ابتکارات غیرمتمرکز، رویکرد گوگل گسترده تر است. آنها امیدوار هستند که از بلاکچین برای ارائه خدماتی برای ساخت، انجام معاملات، ذخیره ارزش و راه اندازی محصولات در فضای ابری استفاده کنند.

در یک پست وبلاگ رسمی، گوگل توضیح می‌دهد که صنعت بلاکچین بطور قابل توجهی تکامل یافته و بعنوان یک شرکت پیشرو در فناوری، آنها تمایل دارند تا بخشی از این انقلاب باشند. آنها قصد دارند تا از تمام فعالیتی که تاکنون در زمینه فناوری های غیرمتمرکز ایجاد شده الهام بگیرند.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین یک رقیب نوظهور برای طلا است.

در بیانیه این شرکت آمده است:
ما از کار هایی که قبلاً در فضای دارایی های دیجیتال توسط مشتریان مان انجام شده الهام گرفتیم و مشتاقانه منتظریم زیرساخت ها و فناوری هایی را برای پشتیبانی از آنچه در آینده با فناوری های بلاکچین میسر خواهد شد را فراهم کنیم.

این شرکت گفت، تیم دارایی های دیجیتال گوگل کلاود بر این اساس است که به مشتریان خود کمک کند تا زیر ساخت اکوسیستم بلاکچین آینده را ایجاد کنند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CryptoPotato


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا