صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید: صندوق ETF بیت کوین در نهایت در آمریکا راه اندازی خواهد شد

در قسمت اخیر برنامه Squawk Box از شبکه CNBC رییس اجرایی شرکت گری اسکیل آقای مایکل سونسشین موضع مثبت خود را در مورد آینده صندوق ETF بیت کوین در ایالات متحده به اشتراک گذاشت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی معتقد است که اینکه هنوز صندوق ETF بیت کوین در ایالات متحده راه اندازی نشده فقط بخاطر زمان است و هیچ بحث دیگری مطرح نیست چرا که نوسانات بیت کوین برای بسیاری از سرمایه گذاران اهمیت چندانی ندارد.

جو کرنن مجری این برنامه در مورد کاهش قیمت اخیر بیت کوین و اینکه آیا دولت چین مقصر کاهش قیمت بیت کوین است سوال پرسید.

همچنین از او این سوال پرسیده شد که آیا با گذشت زمان بیت کوین نوسانات کمتری تجربه خواهد کرد.

مدیرعامل گری اسکیل اظهار داشت که اکوسیستم بیت کوین در طول این سال ها دائماً با چالش هایی رو به رو بوده و افراد زیادی در تلاش بودند تا به آن ضربه بزنند ولی او بر این باور است که ممنوعیت اخیر استخراج ارز های دیجیتال در چین امری مثبت برای بیت کوین است و اظهار داشت که در آینده ای بسیار نزدیک سختی شبکه بیت کوین خود را ریکاوری خواهد کرد. ماینر ها از چین خارج شدند تا به کانادا، قزاقستان و ایالات متحده و سایر حوزه های قضایی بروند و به زودی در این کشور ها مستقر خواهند شد.

بیشتر بخوانید:  مدارک جدید سازمان بورس آمریکا علیه بنیان گذار ریپل

مایکل سونسشین همچین به کرنن یادآوری کرد که سرمایه گذاران بیت کوین نباید انتظار کسب سود در کوتاه مدت را داشته باشند و باید این موضوع را برای میان مدت و بلند مدت در نظر بگیرند بنابراین نوسانات بیت کوین آنچنان اهمیتی برای آنها ندارد.

وقتی که از او در مورد راه اندازی صندوق ETF بیت کوین در ایالات متحده سوال پرسیده شد وی گفت که تنها مسئله ای در مورد این صندوق مطرح است بحث زمان است و هیچ بحث دیگری نیست.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا