اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دنیای دیفای اسیر هک های پیاپی

دنیای دیفای اسیر هک های پیاپی

به گزارش زوم ارز، امور مالی غیرمتمرکز اغلب ضد هک و کلاهبرداری در نظر گرفته می‌شود اما با این حال، هکر ها افراد مبتکری هستند و روش هایی را برای نفوذ به قلعه به ظاهر شکست ناپذیر ارزهای دیجیتال ابداع می‌کنند. در آخرین هک انجام شده از سوی مهاجمان، یک نقص در کد قرارداد هوشمند مورد استفاده در بریج اتریوم مورد سوء استفاده قرار گرفت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

آخرین قربانی پلتفرم غیرمتمرکز Qubit Finance است. بنا به گزارش The Verge، این پلتفرم سرمایه 80 میلیون دلاری از ارز دیجیتال را از دست داد و هکر ها آن را به سرقت بردند. گفته می‌شود این سرقت، بزرگترین دزدی سال 2022 است.

کوبیت فایننس در گزارش مدیوم خود این هک را تایید کرد و در گزارش جزئیات این حمله آمده است که در حوالی ساعت 5 عصر به وقت جهانی در 27 ژانویه رخ داده است.

کوین کده

کوبیت فایننس جایگاه ویژه ای بدست آورده و بعنوان بریجی بین بلاکچین های مختلف عمل می‌کند. به عبارت دیگر، سپرده های انجام شده در یک ارز دیجیتال را می‌توان در یک ارز دیگر برداشت کرد. به عنوان مثال، کوبیت فایننس پلی بین اتریوم و بایننس اسمارت چین راه اندازی کرده است.

رمز ارز بومی این پلتفرم غیرمتمرکز که Qubit نام دارد و با اختصار QBT فعالیت می‌کند، کاهشی 32 درصدی را طی شبانه روز اخیر تجربه نمود و این رقم طی هفت روز اخیر در سطح 55 درصد قرار دارد و طی سی روز گذشته 74 درصد است. این رمز ارز در وضعیت افتضاحی قرار دارد و هم اکنون در سطح 0.00314257 دلار و در صرافی پنکیک سواپ معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید:  جا به جایی حجم بزرگی از XRP

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinGape


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا