اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اظهارنظر مدیرعامل مایکرواستراتژی در مورد رقابت طلا و بیت کوین

اظهارنظر مدیرعامل مایکرواستراتژی در مورد رقابت طلا و بیت کوین

به گزارش زوم ارز، مایکل سیلر مدیرعامل غول نرم افزاری هوش تجاری یعنی مایکرو استراتژی که یکی از بزرگترین حامیان بیت کوین نیز محسوب می‌شود در تازه ترین توییت خود به این موضوع اشاره کرد که چرا زمان آن رسیده که از بحث در مورد اینکه بیت کوین و طلا کدامیک ذخیره ارزش بهتری هستند دست بکشیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی می‌گوید که بیت کوین برتری قاطعی نسبت به طلا دارد چرا که فقط در سال 2021 بیت کوین 332 درصد رشد قیمت را تجربه کرده و طلا دچار کاهشی 10.5 درصد شده و در مورد وضعیت بیت کوین در دهه اخیر نیز صحبت کرد و اشاره کرد که بیت کوین افزایش قیمتی میانگین 146 درصدی طی هرسال را ثبت کرده و در این میان طلا میانگین صفر درصد را ثبت کرده است.

اخیراً مایکرو استراتژی یک ذخیره بیت کوین دیگر خرید و 243 میلیون دلار ایالات متحده را صرف خرید بیت کوین کرد و این شرکت در حال حاضر تقریباً 5.1 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد.

کوین کده

ویلی وو تریدر و کارآفرین مشهور دنیای ارز های دیجیتال نیز باور دارد که مایکرو استراتژی بیت کوین را به جای شرکت های دیگر خریداری می‌کند و کل این 5.1 میلیارد دلار بیت کوین متعلق به مایکرو استراتژی نیست و شرکت ها به جای اینکه خود در معرض بیت کوین قرار بگیرند ترجیح می‌دهند مایکرواستراتژی این کار را برای آنها انجام دهد و تمام مشکلات مربوط به آن را بر گردن بگیرد.

بیشتر بخوانید:  رسیدن بیت کوین به 44000 دلار و افت ارزهای برجسته‌ی بازار

مایکل سیلر خود یکی از بزرگترین حامیان بیت کوین است و باور دارد که در آینده ارز های دیجیتال به قدری گسترش خواهند یافت که تمامی مردم جهان به صورت ناخودآگاه به استفاده از آنها رو خواهند آورد.

بنظر شما همراهان گرامی زوم ارز چنین روزی به وقوع خواهد پیوست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا