اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هشدار بانک مرکزی استرالیا

هشدار بانک مرکزی استرالیا

به گزارش زوم ارز، بازار ارز های دیجیتال در چند سال اخیر با سود های هزاران درصدی روبرو بوده و در برخی دوره ها به دلیل مقررات غیرمنتظره یا حتی دستکاری های بازار ضرر زیادی در آن ایجاد شده است و اکنون بانک مرکزی استرالیا به تمامی سرمایه گذاران در سرتاسر جهان در مورد خطرات موجود هشدار داده‌اند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گفته یکی از مقامات بانک مرکزی استرالیا، سود قابل توجهی که سرمایه گذاران در بازار ارز های دیجیتال تجربه کردند ممکن است با تغییر سریع روندها در این بازار از بین بروند.

تونی ریچاردز رییس سیاست پرداخت RBA اظهار داشت که نگرانی های مربوط به مصرف انرژی و ارتباط با فعالیت های غیرقانونی، بیشترین خطر را برای سرمایه گذاران بازار ارز های دیجیتال ایجاد می‌کند.

کوین کده

مانند همیشه بسیاری از مقامات بانک مرکزی و کمیسیون مالی از این صنعت به عنوان خورنده انرژی یاد کردند و آنها باور دارند که ارز های دیجیتال خطرات بیشتری را برای محیط زیست ایجاد خواهند کرد و ابزاری محبوب در دست مجرمان باقی خواهند ماند.

ریچاردز همچنین در مورد ارز های دیجیتال بانک های مرکزی (CDBC) صحبت کرد و اظهار داشت که ارز های دیجیتال بانک مرکزی می‌توانند جایگاه خود را بعنوان مورد استفاده خاص پیدا کنند.

بیشتر بخوانید:  ادوارد اسنودن: محدودیت چین بیت کوین را تقویت خواهد کرد

بانک مرکزی استرالیا اهمیت نوآوری های جدید در زمینه پرداخت و علاوه بر آن اهمیت پیاده سازی فناوری های دیجیتال در بانکداری سنتی و مدیریت صندوق های سرمایه گذاری را تصدیق کرد و این بانک مشتاقانه منتظر پیگیری تمامی اصلاحات در صنعت مالی خواهد بود.

علاوه بر رشد قوی، صنعت ارز های دیجیتال و بازار بطور کلی بقدری بی ثبات هستند که نمی‌توان آن را به طور کامل از سوی موسسات مالی سنتی اجرا کرد و کارشناسان مختلف صنعت بر این باور هستند که مسئله نوسانات با توسعه بیشتر این صنعت حل خواهد شد.

نظر شما همراهان زوم ارز در این خصوص چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا