صرافی ارز دیجیتال

صرافی هات بیت Hotbit

آموزش ثبت نام و ترید در صرافی Hotbit

صرافی هات بیت Hotbit، اگر تجربه ی ترید کردن در بستر رمز ارزها را داشته باشید، می دانید که ارزهای دیجیتال را می توان در بستر صرافی ها خرید و فروش نمود. هر کدام از صرافی های ارزدیجیتال دارای پلتفرم های معاملاتی با ویژگی های گوناگون می باشند. در واقع انتخاب صرافی برای معاملات رمز ارزها می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. به عبارتی کاربران باید از جنبه های گوناگون همچون جفت ارزهای معاملاتی، ویژگی ها، سهولت در استفاده، کارمزدها و امنیت و پشتیبانی یک صرافی را بررسی نمایند. در این مقاله  قصد داریم به بررسی صرافی هات بیت Hotbit بپردازیم و شما به طور کامل با نحوه ثبت نام در این صرافی، واریز، برداشت، کارمزدها و رمز ارزهای پشتیبان کننده به طور کامل آشنا خواهید شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

صرافی هات بیت Hotbit چیست؟

صرافی هات بیت Hotbit
صرافی هات بیت Hotbit

صرافی هات بیت Hotbit یکی از پلتفرم های معاملاتی برای ارزهای دیجیتال است که در ژانویه 2018 تاسیس شد. این صرافی در Hong Kong و Estonia به ثبت رسیده است و در حال حاضر در Shanghai و Taipei مستقر است.

این صرافی با شرکای شناخته شده صنعت بلاکچین همچون F2pool، Spark Pool، Mytoken، Slow Mist و HashQuark همکاری کرده است تا محیطی پایدار، امن و غنی از ویژگی برای سرمایه گذاران و تریدرهای ارزهای رمز پایه فراهم کند.

کوین کده

تیم پشتیبان صرافی هات بیت Hotbit در چین، ایالات متحده آمریکا و تایوان مستقر هستند و تجربیات زیادی را برای پیشرفت به ارمغان می آورند. از زمان تاسیس پلتفرم معاملاتی هات بیت، بیش از 1 میلیون کاربر ثبت شده و بیش از 170 کشور در سراسر جهان از این صرافی استفاده می نمایند.

تیم پشتیبان هات بیت در وب سایت خود عنوان می کنند که آنها به ارزشهای اصلی فناوری بلاکچین و بیت کوین اعتقاد دارند. آنها احساس می کنند که این اصول، همراه با اصول قراردادهای هوشمند و دفتر توزیع شده، شیوه اعتماد مردم به یکدیگر را تغییر می دهد. این تیم همچنین احساس می کند که از طریق فناوری بلاکچین، موانع کمتری برای متوقف کردن معاملات و در نهایت تاثیر زیادی بر اقتصاد جهانی وجود دارد. لازم به ذکر است که HTB توکن پلتفرم هات بیت می باشد.


بررسی ویژگی های صرافی هات بیت Hotbit

بررسی ویژگی های صرافی هات بیت Hotbit
بررسی ویژگی های صرافی هات بیت Hotbit

در این قسمت از مقاله برخی از ویژگی های قابل توجه صرافی هات بیت Hotbit را به شما معرفی خواهیم کرد. این صرافی ویژگی های زیر را شامل می شود.

 1. برخوردار بودن از یک پلتفرم معاملاتی جهانی با بیش از یک میلیون کاربر ثبت شده
 2. ترید و مبادله 214 رمز ارز
 3. ETF و بازار همیشگی برای ترید رمز ارزها به همراه مارجین
 4. دربر داشتن ویژگی های پیشرفته تجارت و ابزارهای نمودار
 5. برخوردار بودن از اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل های اندروید و ios

هات بیت قبلا در بین صرافی های ارز دیجیتال در رتبه سوم قرار گرفته است. این صرافی تعداد گسترده ای از جفت های معاملاتی آلت کوین با چندین کوین منحصر به فرد و توکن های DeFi را در خود جای داده است.


صرافی هات بیت Hotbit از چه جفت ارزهایی پشتیبانی می کند؟

صرافی هات بیت Hotbit از چه جفت ارزهایی پشتیبانی می کند؟
صرافی هات بیت Hotbit از چه جفت ارزهایی پشتیبانی می کند؟

صرافی هات بیت Hotbit بیش از 150 جفت ارز معاملاتی را ارائه می دهد که با استفاده از یک پلتفرم امن، پایدار و قابل اعتماد توسط کاربران خود قابل ترید و معامله هستند. رمز ارزها را می توان با جفت ارزهای زیر معامله کرد.

1.USDT

2.BTC

3.HTB

5.EOS

6.ATOM

7.BHD

این صرافی دائما پیشنهادات جدیدی را به لیست خود اضافه می نماید که می تواند یک مزیت رقابتی در بازار برای تریدرهای با تجربه فراهم کند.


کارمزدهای صرافی Hotbit

کارمزدهای صرافی Hotbit
کارمزدهای صرافی Hotbit

در نظر گرفتن کارمزدهای صرافی هنگام انتخاب رمز ارزها برای خرید، ترید و فروش نکته مهمی می باشد. کارمزدهای ترید هنگام انجام معاملات با اندازه های بزرگتر، مهمتر می شود. به عبارتی هر چه میزان دارایی شما بیشتر باشد و یا می خواهید حجم بیشتری از دارایی را ترید نمایید در نظر گرفتن میزان کارمزد مهمتر است.

کارمزدهای صرافی هات بیت Hotbit به شرح زیر می باشد:

کارمزدهای ترید کردن

کارمزد های ترید صرافی Hotbit بر اساس مدل سفارش گذار Maker و پذیرنده سفارشات Taker است که 0.1% سفارش گذار و 0.01% پذیرنده سفارش یا Taker است. کارمزدهای ترید در این صرافی در مقایسه با صرافی های ارز دیجیتال بیشتر است. کاربرانی که از توکن HTB یعنی توکن بومی صرافی استفاده می کنند، می توانند کارمزد ترید هر سفارش گذار و یا پذیرنده سفارش را فقط به 0.05% کاهش دهند.

کارمزدهای واریز به حساب

این صرافی در حال حاضر اجازه سپرده گذاری در 22 ارز رمز پایه مختلف را می دهد. هات بیت Hotbit برای واریز هر نوع توکن به این صرافی کارمزدی دریافت نمی کند.

کارمزدهای برداشت از حساب

کارمزدهای برداشت هات بیت Hotbit برای کوین ها و توکن های رمزنگاری شده توسط هزینه شبکه بلاکچین تعیین می شود و از طریق پلتفرم نیست. به عبارتی می توان گفت کارمزدهای خاصی توسط هات بیت Hotbit برای برداشت رمز ارزها از صرافی وجود ندارد.


امنیت صرافی هات بیت Hotbit

امنیت صرافی هات بیت Hotbit
امنیت صرافی هات بیت Hotbit

وب سایت هات بیت Hotbit اشاره می کند که بالاترین سطح ویژگی های امنیتی را برای محافظت از وجوه کاربران خود در برابر خطرهای احتمالی ارائه می دهد. در این صرافی اقدامات امنیتی زیر ارائه شده است:

 1. سیستم فایروال چند سطحی برای نظارت بر داده های سیستم
 2. ذخیره دارایی ها در کیف پول سرد برای محافظت از وجوه مشتریان
 3. احراز هویت دو عاملی برای افزایش امنیت کاربر

آموزش ویدیویی صرافی هات بیت Hotbit

 


آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit

در این قسمت از مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه در صرافی هات بیت Hotbit ثبت نام نمایید. پس گام به گام تمامی مراحل را طی نمایید. لازم به ذکر است که برای استفاده از این صرافی باید از یک نرم افزار تغییر IP استفاده نمایید.

1.برای ثبت نام در این صرافی ابتدا از طریق لینکی که در اختیار شما قرار می دهیم وارد وب سایت این صرافی شوید و یا می توانید وب سایت این صرافی را با نام WWW.hotbit.io از صفحه مرورگر خود سرچ نمایید و وارد صفحه اصلی این صرافی شوید.

2.پس از اینکه وارد صفحه اصلی صرافی شدید، در این قسمت برای ثبت نام بر روی گزینه “Register” در قسمت بالای صفحه که به رنگ سبز است همانند شکل کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit

3.در این مرحله شما می توانید هم از طریق شماره تلفن و هم از طریق ایمیل خود ثبت نام نمایید. برای ثبت نام از طریق ایمیل، در کادری که به شما نشان دادیم ایمیل خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه ” Send ” کلیک کنید تا کد تاییدیه به ایمیل شما ارسال شود.

آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit – تایید ایمیل

4.پس از دریافت کد ان را در کادر مشخص شده همانند شکل وارد کنید. سپس رمز عبور خود را تعیین کرده و در مرحله بعد رمز عبور انتخابی را دوباره وارد نمایید. در انتها با انتخاب تیک مشخص شده قوانین را بپذیرید و در انتها بر روی گزینه ” Register ” کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit – تعیین رمز

5.برای ثبت نام با استفاده از شماره تلفن همراه بر روی گزینه ” Phone ” کلیک کنید و در کادر مشخص شده با انتخاب کشور Iran، تلفن همراه خود را وارد نمایید. و سپس کدی که از طریق پیامک به شما ارسال می شود را وارد نموده و سپس همانند ثبت نام با استفاده از ایمیل، یک رمز عبور انتخاب کرده و مجددا رمز عبور خود را وارد کنید. و در انتها بر روی کلمه ” Register ” کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit – وارد کردن شماره تلفن

6.پس از اینکه رمز عبور خود را وارد نمودید، همانند مرحله قبل که با استفاده از ایمیل به شما آموزش دادیم، بر روی Register کلیک کنید و سپس وارد صفحه اصلی سایت شوید و بر روی کلمه Log in در قسمت بالای سمت راست برای ورود کلیک کنید. در اینجا ثب نام شما با موفقیت انجام شد.

نکته: همانطور که مشاهده نمودید، ما با استفاده از شماره همراه در این صرافی ثبت نام نمودیم. اما به دلیل تحریمات موجود بهتر است که کاربران ایرانی از طریق ایمیل در این صرافی ثبت نام کنند.


احراز هویت دو عاملی در صرافی هات بیت Hotbit

پلتفرم هات بیت تایید اعتبار Google Authenticator و احراز هویت دو عاملی با سیستم تایید پیام کوتاه را پذیرفته است. شما می توانید روش احراز هویت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Google Authenticator را فعال کنید. برای کاربران IOS نیاز است تا این برنامه را از App Store بارگیری و نصب نمایند و برای کاربران اندروید این برنامه از Google Play قابل نصب است.

بیشتر بخوانید:  آموزش صرافی بیتمکس Bitmex

بر روی قسمت Security Settings همانند شکل کلیک کنید و پس از آن Google authentication را انتخاب نمایید.

احراز هویت در صرافی هات بیت Hotbit 
احراز هویت در صرافی هات بیت Hotbit

در این قسمت باید گزینه Enable که در روبروی Google authentication  قرار دارد را انتخاب کنید.

احراز هویت در صرافی هات بیت Hotbit 
احراز هویت در صرافی هات بیت Hotbit

در اینجا صفحه ای همانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که مراحل را برای نصب اپلیکیشن Google Authenticator نمایش داده است. شما می توانید این اپلیکیشن را برای نسخه اندروید و ios با استفاده از این صفحه دانلود کنید. پس از نصب اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود بر روی گزینه Next کلیک کنید.

روی گزینه Next کلیک کنید
روی گزینه Next کلیک کنید

در این قسمت شما می توانید کد QR نمایش داده شده را در اپلیکیشن Google Authenticator اسکن کنید. همچنین می توانید کدی که در کادر مشخص شده است را به صورت دستی وارد نمایید. پس از وارد نمودن کد در اپلیکیشن بر روی گزینه Next کلیک کنید.

پس از وارد نمودن کد در اپلیکیشن بر روی گزینه Next کلیک کنید
پس از وارد نمودن کد در اپلیکیشن بر روی گزینه Next کلیک کنید

در اینجا صفحه ای را همانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد. در فیلد اول شما باید رمزی را که در ابتدا برای ثبت نام انتخاب کرده اید را وارد کنید. در فیلد دوم کد نشان داده در اپلیکیشن Google Authenticator که مربوط به صرافی هات بیت می باشد را وارد نمایید و در انتها گزینه Confirm را انتخاب کنید.

در انتها گزینه Confirm را انتخاب کنید
در انتها گزینه Confirm را انتخاب کنید

آموزش واریز Deposit در صرافی Hotbit

در این قسمت شما با نحوه واریز به حساب خود آشنا خواهید شد. برای واریز ارز دیجیتال در این صرافی در ابتدا از صفحه اصلی بر روی گزینه Wallet کلیک نموده و از منوی باز شده Deposit را انتخاب کنید.

آموزش واریز Deposit در صرافی Hotbit
آموزش واریز Deposit در صرافی Hotbit

در اینجا شما صفحه واریز را مشاهده می نمایید. در فیلد اول در ابتدا رمز ارز خود را برای واریز انتخاب کنید.

در مرحله دوم شبکه مورد نظر خود را انتخاب کنید. لازم است که بدانید تفاوت شبکه ها در میزان کارمزد دریافتی انها می باشد. سپس می توانید آدرس نمایش داده شده را با استفاده از گزینه Copy، کپی کنید.

نکته: شما می توانید بر روی گزینه Show QR code کلیک کنید و پس از نمایش کد آن را اسکن نمایید.

آموزش واریز Deposite در صرافی Hotbit
آموزش واریز Deposite در صرافی Hotbit – انتخاب ارز

شما می توانید پس از اتمام واریز، روند معاملات خود را در قسمتی که به شما در شکل نمایش دادیم، مشاهده نمایید.

آموزش واریز Deposite در صرافی Hotbit
آموزش واریز Deposite در صرافی Hotbit – مشاهده وضعیت واریز

آموزش برداشت Withdraw از حساب در صرافی Hotbit

برای اینکه بتوانید با نحوه برداشت از این صرافی آشنا شوید، ادامه مطالب را حتما مطالعه نمایید.

1.پس از وارد شدن به صرافی گزینه Wallet را انتخاب نموده و بر روی گزینه Withdraw کلیک کنید.

آموزش برداشت Withdraw از حساب در صرافی Hotbit
آموزش برداشت Withdraw از حساب در صرافی Hotbit

2.در صفحه مورد نظر در ابتدا رمز ارز خود را برای برداشت انتخاب کنید. پس از انتخاب رمز ارز شبکه مورد نظر را انتخاب نموده و آدرس برداشت خود را در قسمت مشخص شده وارد کنید.

در فیلد Amount شما باید مقداری که قصد برداشت آن را دارید وارد نمایید و در انتها بر روی گزینه Submit کلیک کنید.

در فیلد Amount مقداری که قصد برداشت آن را دارید وارد نمایید و در انتها بر روی گزینه Submit کلیک کنید
در فیلد Amount مقداری که قصد برداشت آن را دارید وارد نمایید و در انتها بر روی گزینه Submit کلیک کنید

3.در نهایت می توانید در قسمتی که در شکل نشان دادیم، تاریخچه ی برداشت های خود را مشاهده نمایید.

آموزش برداشت Withdraw از حساب در صرافی Hotbit
آموزش برداشت Withdraw از حساب در صرافی Hotbit – مشاهده تارخچه تراکنشات

چگونه در صرافی هات بیت Hotbit ترید کنیم؟

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به شما آموزش دهیم چگونه در صرافی هات بیت Hotbit ترید کنید. برای ترید کردن در این صرافی نیاز است تا مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

1.تمام معاملات در این صرافی از طریق صفحه ” Exchange ” انجام می شود. همانند عکسی که در پایین مشاهده می نمایید، بر روی Exchange کلیک کنید و وارد صفحه شوید.

ترید در صرافی هات بیت Hotbit
ترید در صرافی هات بیت Hotbit

2.پس از آن می توانید با انتخاب رمز ارزی که می خواهید ترید کنید و در سمت چپ مشاهده می نمایید، شروع کنید. و پس از ان بلافاصله در پاین نمودار به بخش خرید و فروش بروید.

آموزش ترید در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ترید در صرافی هات بیت Hotbit – انتخاب ارز برای خرید و فروش

3.برای مثال ما ارز دیجیتال بیت کوین را انتخاب نمودیم. اگر قصد خرید این رمز ارز را دارید فرم سفارش خرید یا Buy را کامل نمایید و اگر قصد فروش دارید فرم سفارش فروش یا Sell را برگزینید.

آموزش ترید در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ترید در صرافی هات بیت Hotbit – بخش خرید و فروش

برای انجام خرید و فروش در ابتدا باید نوع سفارش خود را انتخاب نمایید.

سفارش Limit Order:

زمانی که شما این نوع از سفارش را انتخاب می نمایید در فیلد Price باید قیمت مورد نظر خود را ثبت کنید. پس از ثبت قیمت در فیلد Volume باید مقداری که قصد خرید یا فروش آن را دارید وارد کنید. شما می توانید با کشیدن دکمه ای که در تصویر می بینید، مقدار را به صورت درصدی از رمز ارز تعیین نمایید.

سفارش Limit Order
سفارش Limit Order

سفارش Market:

زمانی که این نوع از سفارش را انتخاب می کنید، بهترین قیمت در سطح بازار توسط صرافی تعیین می شود. تنها شما باید مقداری که مد نظرتان است را وارد نمایید.

سفارش Market
سفارش Market

سفارش Trigger Orders:

این نوع از سفارش شرطی می باشد. زمانی که این نوع از سفارش را انتخاب می نمایید ملزم به انتخاب نقطه Stop قیمت رمز ارز نیز می باشید.

سفارش Trigger Orders
سفارش Trigger Orders

صرافی هات بیت Hotbit چه اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟

وقتی وارد صفحه Exchange می شوید می توانید در سمت چپ آخرین قیمت رمز ارزها را مشاهده نمایید. در سمت راست، تغییر 24 ساعته رمز ارز نشان داده می شود. در مرکز صفحه یک نمودار مشاهده می کنید که رابطه ارزهای رمز پایه موجود در جفت ارزها را برای دیدن مقدار دقیق در یک زمان خاص با حرکت ماوس نشان می دهد.

صرافی هات بیت Hotbit چه اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟
صرافی هات بیت Hotbit چه اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟

این نمودار دارای گزینه های بی شماری برای سفارش سازی است. می توانید نمودار را از نظر رنگ، ضخامت خط قیمت، محل مقیاس و نوع، پس زمینه و منطقه زمانی کاملا شخصی سازی کنید.

در سمت راست نمودار، شما همانند شکل سفارشات را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید سفارشات یا Orders، تاریخچه معاملات، شامل قیمت، مقدار و تاریخ و زمان را مشاهده نمایید.

مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit
مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit

در سمت چپ تاریخچه معاملات و زیر نمودار، بخشی برای ثبت سفارشات همانطور که در شکل نشان دادیم، وجود دارد.

مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit
مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit – سفارشات

در سمت چپ صفحه Exchange، شما می توانید همه رمز ارزهایی که توسط این صرافی پشتیبانی می شوند، مشاهده نمایید. شما می توانید رمز ارزهای خود را بر اساس قیمت مرتب نمایید و هر کدام روش مرتب سازی شما را با درصد تغییر در کنار آن نشان می دهند. همچنین گزینه جستجو برای رمز ارزها وجود دارد که نیازی نیست در لیست به جستجو بپردازید. با کلیک بر روی هر یک از رمز ارزها، کلیه نمودارها و اطلاعات 24 ساعته بر اساس آن تنظیم می شود.

مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit
مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit – تغییرات ارز

در پایین صفحه شما قادر خواهید بود تا اطلاعات مربوط به سفارشات را مشاهده نمایید. Open Order یا سفارشات باز، سفارشاتی می باشند که هنوز ثبت و یا انجام نشده اند.

سفارشات باز، سفارشاتی می باشند که هنوز ثبت و یا انجام نشده اند
سفارشات باز، سفارشاتی می باشند که هنوز ثبت و یا انجام نشده اند

صرافی هات بیت Hotbit برای کاربران ایرانی

با توجه به قوانینی که در سایت این صرافی تعیین شده و شما در ادامه آن را مشاهده می نمایید، این صرافی برای کاربران ایرانی تحریم می باشد. ولی شما می توانید با شماره تلفن ایران در این صرافی ثبت نام نمایید. همانطور که مشاهده کردید ما در این صرافی با استفاده از شماره تلفن ایران ثبت نام نمودیم اما بهتر است که شما با مشخصات خود و شماره تلفن ایران در این صرافی ثبت نام نکنید و برای ثبت نام در این صرافی از نرم افزار تغییر IP استفاده نمایید.

نکته قابل توجهی که باید در نظر بگیرید این است که این صرافی علاوه بر اینکه تعدادی از کشورها را تحریم نموده، در تاریخ 15 نوامبر 2019 اقدام به کلاهبرداری از کاربران خود کرده است و نیاز است تا با دقت کافی از این صرافی برای مبادلات خود استفاده نمایید.

صرافی هات بیت Hotbit برای کاربران ایرانی
صرافی هات بیت Hotbit برای کاربران ایرانی

اینفوگرافیک صرافی هات بیت Hotbit

اینفوگرافیک صرافی هات بیت Hotbit
اینفوگرافیک صرافی هات بیت Hotbit

کلام آخر صرافی هات بیت Hotbit

در این مقاله به بررسی صرافی Hotbit پرداختیم. با خواندن این مقاله شما به طور کامل با این صرافی آشنا خواهید شد. همچنین می توانید به طور کامل با نحوه کار با این صرافی آشنا شوید. در این مقاله گام به گام نحوه ثبت نام، واریز، برداشت و ترید کردن را به شما آموزش دادیم. همچنین شما می توانید با قسمت های مختلف این صرافی و ابزارهایی که در این صرافی مورد استفاده قرار می گیرند، به طور کامل آشنا شوید.

ممنون از اینکه تا پایان ” صرافی هات بیت Hotbit ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

مدیرعامل FTX: بیت کوین به شکل ابزار پرداخت آینده‌ای ندارد

شیف از حفظ قیمت بیت کوین غافلگیر شده است

تمام سرمایه‌ی دلفی دیجیتال در لونا از بین رفت

تمام سرمایه‌ی دلفی دیجیتال در لونا از بین رفت

جریمه‌ی 78 میلیون دلاری ترافرم لبز توسط کره جنوبی

جریمه‌ی 78 میلیون دلاری ترافرم لبز توسط کره جنوبی

بر اساس رای گیری رسمی، ترا احیا خواهد شد

بر اساس رای گیری رسمی، ترا احیا خواهد شد

چین به جایگاه خود در استخراج بیت کوین بازگشت

چین به جایگاه خود در استخراج بیت کوین بازگشت

اتاق فکر جدید کوین بیس با هدف شکل دادن به سیاست‌ها

اتاق فکر جدید کوین بیس با هدف شکل دادن به سیاست‌ها

 

نوشته های مشابه

106 دیدگاه

 1. با سلام
  من از هات بیت خارج شدم بعد میخوام وارد بشم میگه که رمز ارسالی به ایمیل را وارد نمایید
  ولی به ایمیلم هیچ کدی نمیاد .
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام من اتنتیکیتورم پاک شده کلا بعد نمیتونم وارد شم چطوری میتونم درستش کنم.لطفا راهنمایی کنین دوستان

   1. من گوشیم را عوض کردم خوشبختانه هنوز نرم افزار اتنتیکیتور گوگل را پاک نکرده بودم خواستم تغیرش بدم که نشد مجبور شدم درخواست از پشتیبانی بگیرم که اونهم به من تغییر رمز میداد و کد میخاست خلاصه مجبور شدم بفروشم و خروج از اکانت قبلی بزنم و یه حساب جدید باز کنم ، این کد احراز را اگر به هر دلیل گم کردید مکافات زیادی داره ، سعی کنید از پشتیبانیش بخواهید که کد را برایتان غیر فعال کنه ف البته باید چندین بار درخواست بدهید،

 2. سلام و ممنون از سایت خوبتان
  سوال
  حداقل برداشت روزانه بدون احراز هویت از این صرافی هات بیت چقدر است ؟

 3. سلام،من بدون فیلتر شکن ثبت نام کردم و چند تا خرید هم کردم از هات بیت،از این به بعد اگه با فیلترشکن بخوام از این صرافی خرید کنم به نظرتون مشکلی پیش‌ نمیاد؟؟

   1. سلام هك شد درسته ولی محبت کنید نترسونید ملت رو هک شده اما کل مبلغ رو برگردونده و خوشبختانه امروز با قدرت بیشتری داره رو به جلو میره , خانم مسکینی و اینکه من خودم راحت چند ماه است دارم ترید میکنم و الحمدالله تا این لحظه هیچ مشکلی نداشتم , و اینکه صرافی ها خارجی اگر هک بشن بلاخره مثل مملکت خودمون فرار نمیکنند و جوابگو هستند و بلاخره راه هست واسه رسیدن به سرمایه اما تو مملکت خودمون صرافی هایی بوده و همین الان موجود هستند که بدون هیچ خبر قبلی پلمپ شدند و کل سرمایه ملت به فنا رفت و یا کامل خروج زدند از کشور , ولی مطمین هستم 99% این صرافی قابل اعتماد است و اگر باز هم ترسی کسی داره بنده کوینکس CoineX رو پیشنهاد میکنم که رتبه اول کاربران بدست ایرانی ها است , موفق باشید خانم انیس مسکینی

    1. سلام من دو روز هست نميتونم وارد هات بيت بشم ايميلك رو تاييد نميكنه و گزينه wallet از روي صفحه پاك شده لطف ميكنيد راهنمايي بفرماييد؟

   2. سلام.
    وقت بخیر اگه ممکنه یک راهنمایی بکنید
    من از حساب خارج شدم بخاطر اینکه مبلغ را نشان نمیداد بعد که وارد میشم پیام میده
    Accunt bonnesیعنی نمی تونم وارد بشم در حالی که جی میل و پسورد را قبول میکنه
    سپاسگزارم

   1. سلام وقت بخیر
    من بارکد مربوط ب hotbit رو اشتباها از گوشیم حذف شده
    چطوری میتونم بازیابی کنم؟

 4. سلام من دو ماه پیش ثبت نام کردم تو هات بیت…خرید و فروش هم میکردم… تائید دو مرحله ای رو فعال نکرده بودم..ولی الان که میخوام وارد شم یه رمز گوگل اتنتیکیتور میخواد که من سریال شو ندارم بخوام رمز تولید کنم..میشه راهنمایی کنید؟

 5. سلام،من همین الان ثبت نام کردم مشکلی پیش نیومد اما شما میگین هک شده
  آخه برخی شت کوینها رو از هات بیت میشه خرید

 6. سلام خسته نباشید
  ادمین من از بیت برگ کمی تتر خریدم برای کیف چول هات بیت
  متاسفانه ب دلیل ناشی بودن همون trc20 قبلی ک خریده بودم رو انتخاب کردم ک باید جدیدش رو کپی میکردم
  الان نمیدونم چیکار کنم
  لطفا راهنماییم کنید

 7. سلام و ادب . پیشنهادتون برای این این ارزهایی که میشد از هات بیت خرید چیه ؟ چون میگید که هک شده . تو چه صرافی معتبری ثبت نام کنیم ؟

 8. سلام
  من امروز ثبت نام كردم
  يك روز بايد از واريز بگذره تا بتونم خريد كنم؟ چون هركاري ميكنم خريدم كانفرم نميشه

 9. سلام وقت بخیر ،چرا هرکار میکنم برای گوگل اتنتیکیتور تایید نهاییش اصلا اوکی نمیشه .
  هرچی هم رو confirm میزنم کلا قبول نمبکنه نه خطا میده نه تایید
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 10. سلام خسته نباشید . من درصرافی هات بیت مقداری ارز رو انتقال دادم به حساب سرمایه گزاری که مثلا درصد میده . مشکلی که نداره و ایا فایده ای هم داره؟

 11. سلام
  وقت بخیر
  یکی از دوستانم با آی‌پی ایران کانکت شده و الان حسابش مسدود شده.
  لطفا راهنمایی کنید بهترین چیزی که به پشتیبانی میشه گفت چیه؟

 12. 1.کارهای دیپوزیت انجام دادم کد دومرحله ای گوگل همینطور ولی موقع ورود بدون کد وارد میشم !!!
  2 برای خروج از سایت کدام گزینه رو بزنم که خارج بشورصام؟؟

 13. سلام من شیبا اینو از کافه ارز خریداری کردم از حسابمم کم شدا بعدش ادرس کیف پول هات بیت دادم اونا هم گفتن انتقال دادیم اما توکیف پولم چیزی نیست پشتیبانی هات بیتم جواب نمیده من باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام منم ۱۱۰ تتر واریز کردم همیشه فوری واریز میشد الان هیستوری هات بیت هم نشون نمیده نیم ساعته واریز نشده

 14. سلام وقت بخیر خسته نباشید چطور میتونم ارزایی که تازه لیست میشه در هات بیت منظورم اونایی هستش که به تازگی لیست میشن و ساعت شروع واریز و ساعت شروع معامله دارن. این ارزای اولیه رو چطور میتونم به موقع خریداری کنم؟
  ممنون از لطفتون

  1. سلام . شما با دنبال کردن ایونت ها به راحتی می توانید پی بررید چه ارزی چه زمانی در کدام صرافی لیست می شود . همچنین در اخبار هر صرافی به صورت مجزا نیز گفته می شود

 15. سلام وقت بخیر صرافی هات بیت برای نگهداری ارزهای قیمت پایین مناسبه چون انتقال این ارزها به کیف پول مقرون به‌صرفه نیست اگر هم راه مناسب‌تری هست لطفاً راهنمایی کنید

  1. سلام . دوست عزیز انتقال تمام ارز ها از صرافی به کیف پول کارمزد دارد . اگر شما قصد صرفا هلد دارید داخل کیف پول نگه دارید اما اگر قصد دارید ترید کنید و هر بار بخواهید جابجا کیند اصلا به صرفه نیست

 16. سلام
  ممنون از راهنمایی مفید شما
  من میخوتام وارد هات بیت شوم از آتنتیکیشن کد من اشکال می گیرد و با موبایل هم پیامک نمیزند
  میشه راهنمتایی کنید دوستان

   1. اشکالی بعد وارد کردن اتنتیکیشن می دهد:google aut fail
    حتی فراموشی رمز عبور راهم زدم ولی بع وارد کردن پیامک و کد ایمیلی ، اتنتیکیشن می خواهد که اشکال میگیرد و ارسال نمی شود تا رمز را تغییر دهم
    بعد هک شدن هات بیت یک بار با اس اماس تونستم وارد شوم
    ممنون

 17. سلام روز بخير
  اگر ١٠٠ دلار ارز بخرم و بعد از اينكه سود كردم مثلا شد ١١٠ دلار
  كارمزد چقد هات بيت برميداره؟
  و اينكه زمان خريد كارمز چقد هست؟
  و زمان فروش چقدر هست؟

 18. سلام من گوشیم ریست شده و رمز google authenticator رفته و نمیتونم وارد بشم ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری باید وارد بشم بدون گوگل

  1. سلام
   اگر کدی که در ابتدا گوگل اتینتیکیتور را نصب کردید و با صرافی سینک نمودید را دارید به راحتی می توانید بازیابی کنید
   اما اگر آن کد را ندارید باید به پشتیبانی صرافی تیکت بزنید

 19. سلام
  گوشیم خراب شد همه برنامه هام رفت
  حالا ک گوشی جدید گرفتم.برنامه گوگل اتنتیتر برا هات بیت رو چجوری بشناسونم
  بارکد هات بیت رو چجوری و از کجا ببرم تو اتنتیتور

 20. با سلام
  من ثبت نام کردم ولی در قسمت Google authentication و two-factor نوشته disable .
  باید چکار بکنم؟
  ممنون

 21. سلام وقتتون بخیر در صرافی هات بیت چجوری میشه عرضه اولیه خرید متاسفانه زمانی که در هات بیت لیست میشه قیمت به سقف رسیده من میخوام اگه راهی هست تو کف بگیرم تا الان خیلی سر این عرضه ها ضررکردم چه راهی رو پیشنهاد میکنید ایمیل کنید ممنون میشم از خیلی ها پرسیدم بلد نبودن ایا نیازمند احراز هویت هستش و اینکه اگه لازمه چجوری میتونم اینکارو انجام بدم عزیزانی که میدونن لطفا راهنمایی کنند متشکرم

 22. سلام من اکانت دارم و مقداری خرید داشتم . ندانسته ریجستر کرد الان دارائی نمی آد راه حل داره. خریدها را مشاهده کنم.

 23. سلام دوستان علت اینکه هنگام ورود به صرافی هات بیت میگه Account do not exist حساب وجود ندارد چیه؟اکانت بلوک شده بنظرتون؟

 24. با سلام
  چنانچه شخصی یک شت کوین خریداری کنه و حسب پامپهای عجیب وغریب مثلا به ۵۰۰ هزاردلار و یا بیشتر برسه،این صرافی با توجه به عدم احراز هویت برای ایرانیها آیا میشود یکجا برداشت کرد؟
  در غیراینصورت
  ۱_ حداکثر برداشت معادل چند دلار است؟
  ۲_ روش احراز هویت برای برداشت مقادیر بالا چطور است؟
  ممنون و سپاس از پاسخ شما

  1. سلام دوست عزیز
   سقف جابجایی در هر صرافی کمی متفاوت است مثلا در بعضی صرافی های می توانید معادل 1 بیت کوین بدون احراز هویت جابجا کنید
   حالا بیت کوین حدود هر قیمتی که باشد بالاتر از آن باید احراز هویت داشته باشید .
   احراز هویت هر فرد به منظور ورود اطلاعات شخصی فرد است که این عملیات مبنی بر این است که شما در کدام کشور اقامت دارید

   1. من رمز ارز الون ۵۲ میلیون دارم میخوام انتقال بدم از تعداد ایراد میگیره و‌هرچی عوض میکنم ایرادش برطرف نمیشه لطفا راهنمایی کنید

 25. سلام.
  وقت بخیر اگه ممکنه یک راهنمایی بکنید
  من از حساب خارج شدم بخاطر اینکه مبلغ را نشان نمیداد بعد که وارد میشم پیام میده
  Accunt bonnesیعنی نمی تونم وارد بشم در حالی که جی میل و پسورد را قبول میکنه
  سپاسگزارم

 26. سلام دوستان
  از چه طریقی میتوان از اخبار رمز ارزهایی که قرار است در صرافی هات بیت لیست شوند (قبل از لیست شدن) مطلع شد ؟

 27. سلام
  من هات بیت رو نصب کردم بعد ۲۱ تتر شارژش کردم میخوام گیشو بخرم میرم رو کیشو و میزنم تعداد میزنم ارر میده اصلا نمیشه انگار چرا

  1. اپلیکیشن موبایل هات بیت نصب کنید ارز خودتان رابه nUSD کانورت کنید. تمام.بعدمیتونیدکیشوبخرید.

 28. سلام من الان حدودا 3 روز است نمیتونم وارد هات بیت بشم تا قبل از این وارد حساب خودم میشدم اما الان بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد باید اون قسمت را بزنم که برم وارد مرحله بعدی که بخواهم کد گوگل اندیکیتور را وارد کنم اما وارد نمیشه و دستور NETWORK TIME OUT را میدهد و میگوید CLIC RETERY . خواهش میکنم راهنماییم کنید که چکار کنم . خواهش میکنم .

 29. سلام وقت بخیر ، من مقدار ارز شیبا از تراست ولت به صرافی هات بیت فرستادم ولی شبکه بلاک چینشو اشتباهی انتخاب کردم به جای erc20 من bep20 رو انتخاب کردم چطور میتونم پولمو برگردونم ممنون میشم راهنمایی کنین؟🙏🙏

 30. سلام وقت بخیر، من مقدار ارز شیبا از تراست ولت به هات بیت فرستادم ولی شبکه بلاک چینشو اشتباهی انتخاب کردم به جای erc20 من bep20 رو انتخاب کردم چطور میتونم پولمو برگردونم ممنون میشم راهنمایی کنین؟🙏🙏

 31. سلام, من چند روزهای پیش قبل همین بروزرسانی ۱۴۹ تا SUSHI1D5S خریدم به قیمت 0.1498 تقریبا ۲۲ تتر, الان کلی بالا رفته و قیمتش شده 0.6835 , ولی مقدار سوشی شده 14 به ارزش 10 تتر !!! یکی دیگه هم دارم دقیقا مثل همین شده !🙁🙁 الان یعنی چی? چی شده که اینجوری شده? چیکار باید بکنم? اگه بهشون ایمیل بزنم درست میشه?

 32. سلام من با شماره وارد شدم ولی اس ام اس واسم نمیاد بخوام انتقال بدم باید چکار کنم؟

 33. سلام
  من از صرافی والکس به هات بیت تتر انتقال دادم
  بعد دیدم تو هات بیت زده Deposit failed
  و اصلا تتر نرفته تو حساب صرافی
  الان باید چیکار کنم
  انتقال از واکلس انجام شده ولی تو صرافی هات بیت زده
  conform faild

 34. سلام یه سوالی در مورد قسمت withdraw در صرافی hotbit داشتم وقتی واردش میشم همش در حال لوده نمیتونم چیزی وارد کنم همیشه هم با ip ایران وارد شدم کد ‘authenticator هم اکتیوه ممنون میشم راهنمایی کنید قسمت برداشت چطور فعال میشه

 35. سلام من برنامه دو عاملی از گوشیم پاک شده و الان احراز هویت میخواد برای غیر فعال کردنش یه سری مدارک میخواد من همشو فرستادم فقط پاسپورت میخواد برای تکمیل احراز هویت الان من کارت ملی یا شناسنامه بفرستم قبول میکنن یا نه چیکار کنم چون پاسپورت ندارم

  1. سلام دوست عزیز با مشخصت یکی از اقوام درجه یک که پاسپورت دارد میتوانید احراز هویت کنید
   اما بعد از احراز هویت حتما موجودی خود را جابجا نمایید

 36. ُسلام من میخوام 15 تتر برداشت کنم از هات بیت این خطا میده چرا ؟؟ need to more than 30

 37. تبدیل ارزهای اندک غیر معامله در صرافی هات بیت به تتر چگونه امکان پذیر است .ممنون

  1. سلام دوست عزیز …ارز هایی که بعد از تبدیل به تتر باقی می مانند و مبلغ آنها بسیار کم است .
   اصولا می توانید به ارز خود صرافی تبدیل کنید. و وقتی به مبلغ مشخصی رسید می تونید آن را به تتر تبدیل نمایید

  1. سلام در صورت پشتیبانی کردن صرافی هات بیت از ارز مورد نظرتون قسمت خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی هات بیت رو مطالعه کنید روش انجام اینکار را بهمراه تصویر گام به گام براتون آماده کردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا