اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش ارزش کل بازار 💎 در پی افزایش قیمت پولکادات

salamcrypto

19:21:01در پی افزایش قیمت رمز ارز پولکادات و گرفتن جای کاردانو در رتبه چهارمین ارز دیجیتال برتر جهان از نظر ارزش بازار، ارزش کل بازار ارز های دیجیتال به 1.5 تریلیارد دلار رسید.
در شبانه روز گذشته، مشاهده کردیم که پس از افت ارزش کل بازار در صبح دوشنبه، ارزش کل بازار بهبود یافت. بیت کوین برای اولین بار به 50 هزار دلار رسید و ارزش کل بازار پولکادات از ارزش کل بازار کاردانو رد شد و در نتیجه ارزش ارزش کل بازار ارز های دیجیتال از 1.5 تریلیون دلار عبور کرد.
برای اولین بار در تاریخ، اولین ارز دیجیتال جهان از 50 هزار دلار رد شد. این یک سطح قیمتی بسیار مهم برای قیمت بیت کوین است. اگر قیمت بیت کوین را 50 هزار دلار در نظر بگیریم، در نتیجه از آغاز سال 2021 ارزش این ارز دیجیتال رشدی 72 درصدی داشته است.
روز یکشنبه در حالی که بیت کوین فاصله بسیار کمی با 50 هزار دلار داشت ( 300 دلار )، اما دچار اصلاح قیمت شد و به زیر 46 هزار دلار رسید.
از آن زمان، بیت کوین به زمان بسیار کمی و در حدود کمتر از یک روز نیاز داشت تا بهبود یابد و از 50 هزار دلار رد شود.
همانطور که وبسایت Cryptopotato دیروز گزارش داد هدف بعدی بیت کوین رسیدن به 50400 دلار و 51400 دلار است. در این صورت این بدین معناست که قیمت بیت کوین در حال بهبودی ست و باید انتظار نوسان قیمت شدید را داشت.
در همین حال بنا به  coingeckoتوکن پولکادات رسماً به چهارمین ارز، با ارزش از نظر ارزش کل بازار تبدیل شد. این آلت کوین از کاردانو گذر کرد و حالا سه میلیارد دلار با استیبل کوین تتر فاصله داد. این بدان معناست که ارزش کل بازار از 1.5 تیلیارد دلار رد شد و تقریباً تمام ارز های دیجیتال امروز افزایش قیمت داشتند.
از آنجایی که در عکس هم مشخص است امروز بازار سبز بود و تقریبا همه رمزارز ها افزایش قیمت داشت. اتریوم بالای 1800 دلار معامله شد و افزایشی 2.5 درصدی داشت. پولکادات 14 درصد افزایش قیمت داشت و کاردانو 7.5 درصد رشد کرد.
امروز بازار مهربان بود و بنا به coin market cap بزرگترین بازنده روز توکن VGX بود که فقط 1.2 درصد افت قیمت داشت.
منبع: cryptopotato

بیشتر بخوانید:  هشدار رییس سازمان بورس آمریکا

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا