اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دیدگاه تند بانک مرکزی هند پیرامون بیت کوین

دیدگاه تند بانک مرکزی هند پیرامون بیت کوین

به گزارش زوم ارز، ربی سنکار، که به عنوان قائم مقام بانک رزرو هند خدمت می‌کند، درباره ی ممنوع کردن بیت کوین صحبت کرده است. وی با رد کردن قانونی سازی کریپتو، ادعا می‌کند که ممنوعیت، عاقلانه ترین تصمیم ممکن است. سنکار گفت:

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

“ما پیشنهاد طرفداران رمز ارز را برای قانونی سازی آن بررسی کردیم و متوجه شدیم هیچ‌کدام از آن ها در بررسی اساسی به نتیجه نمی‌رسند”.

سنکار یک پیش‌بینی تلخ از حالتی که رمز ارز ها بدون مهار شدن تکامل یابند مطرح کرد. قائم مقام بانک مرکزی پیش‌بینی می‌کند که رمز ارز ها در اقتصاد کشور ویرانی به بار خواهند آورد.

کوین کده

ضمن باور داشتن به اینکه رمز ارز ها هیچ ارزش ذاتی ای ندارند، وی می‌گوید آن ها حتی منجر به گسترش فعالیت های غیر قانونی می‌شوند.

این نظرات سنکار در حالی بیان می‌شود که کشور در حال بررسی لایحه ی به شدت موردانتظار رمز ارز است.

بنا به گزارشات پیشین، تی. وی. سوماناثان، کارشناس مسائل اقتصادی هند، اخیرا گفت در ارتباط با قانون‌گذاری بر کریپتو احتمالات گوناگونی مطرح است، از جمله اجرای ممنوعیت کامل بر دارایی دیجیتال. پیش از آن، او گفته بود بیت کوین و اتریوم هرگز به ابزار های مبادله ی قانونی در این کشور تبدیل نخواهند شد.

بیشتر بخوانید:  الگویی ترسناک بیت کوین را به زیر 10 هزار دلار خواهد رساند!

در ابتدای ماه فوریه میلادی، دولت هندوستان برنامه ی خود برای وضع مالیات 30 درصدی بر درآمد های حاصل از رمز ارز ها را اعلام کرد. در حالی که برخی از همان زمان پنداشتند که کریپتو در این کشور قانونی شده است، وزیر اقتصاد دولت هند شفاف‌سازی کرد که این گونه نیست.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا