اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

علاقه ی شدید موسسه ها به XRP

علاقه ی موسسه های سرمایه گذاری به  XRP افزایش شدیدی یافته و دارایی تحت مدیریت  (AUM) منوط به توکن  XRP تقریباً دو برابر شده است.
طبق گزارش هفتگی صندوق دارایی های دیجیتال  CoinShares تقریباً 33 میلیون دلار در این هفته به خرید توکن XRP اختصاص یافته تا دارایی تحت مدیریت آن به 83 میلیون دلار برسد.
در این گزارش همچنین آمده است که این هفته این صندوق رکورد جدیدی از اوایل ماه مارچ ثبت کرده و شرکت ها 233 میلیون دلار در صندوق های سرمایه گذاری این شرکت سرمایه گذاری کرده اند.
علاقه ی شرکت ها به آلت کوین ها افزایش یافته و تاکنون شرکت ها 65 میلیون دلار در صندوق اتریوم شرکت سرمایه گذاری کرده و سه میلیون دلار در بایننس کوین و 4 میلیون دلار در بیت کوین کش و 5 میلیون دلار در پولکادات و 7 میلیون دلار در تزوس سرمایه گذاری کرده اند و در مجموع حدوداً 6 میلیون دلار در دیگر صندوق های این شرکت سرمایه گذاری شده است.
در بین تمام شرکت های مدیریت دارایی از جمله گری اسکیل محصولات بیت کوین پیشتاز هستند و با 50 میلیارد دارایی تحت مدیریت 78 درصد از کل دارایی های تحت مدیریت را نشان می‌دهند. پس از آن اتریوم با 10.7 میلیارد دلار، 16.8 درصد از این دارایی ها را به خود اختصاص داده است و سایر ارز های دیحیتال نیز حدوداً 1 درصد از کل دارایی های تحت مدیریت را تشکیل می‌دهند.
هفته گذشته شرکت های مدیریت سرمایه حدوداً 4.8 میلیارد دلار سود کردند و ارزش کل دارایی های تحت مدیریت شرکت های مدیریت دارایی رکورد جدیدی را بیش از 64 میلیارد دلار ثبت کرد.
گری اسکیل 77 درصد از کل دارایی تحت مدیریت را در اختیار دارد که این رقم معادل حدوداً 50 میلیارد دلار است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  مجله TIME نیز جزو دارندگان بیت کوین است

منبع: CoinTelegraph

کوین کده

گزیده اخبار

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا