اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

بررسی روند پرونده کریپتولند

در حالی حدود یک ماه از بازداشت سینا استوی، مدیرعامل صرافی کرپیتولند می‌گذرد که هنوز که هنوز است، سایت این صرافی تعلیق و دارایی مردم در آن بلوکه است. در این یک ماه خیلی از کاربران با فرستادن پیام به اقتصاد ۲۴ نگرانی خود را از مسدود شدن سایت اعلام کردند. این در حالی است که بار‌ها کاربران صرافی رمز ارز کریپتولند در میان گرما و کرونا مقابل دادسرای ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی تجمع کرده و خواستار بازگشت دارایی خود شده اند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بازپرس پرونده در آخرین تجمع کاربران صرافی کرپیتولند که روز یکشنبه ۲۳ خرداد ماه انجام شد، وعده داد که تا آخر خرداد ماه پرداخت‌ رمزارز و دارایی کاربران آغاز خواهد شد.

آقای نریمانی ادامه داد: هرچند به طور قانونی می‌بایست پرونده، رسیدگی و سپس پرداخت‌ها آغاز می‌شد؛ اما بازگشت پول مردم خارج از این روند پرداخت خواهد شد. بنابراین مردم نگران نباشند.

کوین کده

40 هزار نفر در سایت گرداب ثبت نام کردند

بازپرس پرونده رسیدگی به کاربران کرپیتولند ادامه داد: تیم اطلاعات سپاه تلاش می‌کند که از نگرانی کاربران بکاهد و سینا استوی، مدیرعامل صرافی کریپتولند نیز در روند بازپرسی با مسئولان همکاری کرده است؛ بنابراین اولویت مسئولان این پرونده، پرداخت هرچه زودتر رمزارز و دارایی مردم است.

آقای نریمانی گفت: این صرافی بالغ بر ۱۵۰ هزار کاربر دارد و بیش از ۴۰ هزار نفر در سایت گرداب تاکنون ثبت‌نام کرده اند.

بیشتر بخوانید:  تحلیلگر افسانه ای در انتظار سقوط قیمت شدید کاردانو

شیوه بازگشت دارایی کاربران کریپتولند

یکی از کاربران صرافی کرپیتولند که خود وکیل است، در گفتگو با اقتصاد ۲۴ گفت: برای بازپرداخت دارایی مردم اعم از پول یا رمز ارز دو حالت وجود دارد. حالت نخست که به احتمال ۹۹ درصد عملیاتی خواهد شد، بازگشایی سایت کریپتولند و دسترسی مرحله به مرحله کاربران مشخص شده، است.

حامد اکبری ادامه داد: شیوه دوم این است که کاربران، آدرس کیف پول خود را بدهند و تیم فنی اطلاعات سپاه دارایی مردم را منتقل کند.

اکبری گفت: کاربران به صورت مرحله به مرحله به حساب کاربری خود دسترسی می‌یابند، زیرا اگر سایت برای همه کاربرانی که در گرداب ثبت‌نام کرده اند، باز شود و همه به سایت هجوم بیاورند، سایت به طور قطع جواب نمی‌دهد و از دسترس خارج خواهد شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Eghtesaad24


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا