اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاری شرکت های بیشتر در ارز دیجیتال

salamcrypto

در یک نظرسنجی مشخص شد که 22 درصد از سرمایه گذاران موسسه ای احتمالاً در آینده ارز دیجیتال خریداری خواهند کرد.
بررسی های انجام شده توسط بانک JPMorgan نشان داد که از هر پنج سرمایه گذار موسسه ای که در حال حاضر ارز دیجیتال معامله نمی‌کند، یک سرمایه گذار موسسه ای احتمالاً در آینده این کار را انجام خواهند داد.
بررسی بیش از 3400 سرمایه گذار به نمایندگی از 1500 موسسه نشان داد که 11 درصد از پاسخ دهندگان در شرکت هایی که تجارت یا سرمایه گذاری در ارز دیجیتال انجام می‌دهند کار می‌کنند و 89 درصد این کار را انجام نمی‌دهند.
با این حال به نظر می‌رسد دو برابر موسسه هایی که در این بازار سرمایه گذاری کرده وارد بازار خواهند شد که نشان دهنده تزریق پول موسسه ها در کوتاه مدت به بازار است.
22 درصد از شرکت هایی که در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری یا تجارت نمی‌کنند، اظهار داشتند که معتقدند شرکت شان در آینده در ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنند.
در حالی که برخی از تحلیلگران استدلال می‌کنند که خرید مداوم موسسه ها اکنون بیت کوین را به 50 هزار دلار رسانده، همچنان تعداد قابل توجهی از سرمایه گذاران موسسه ای اعتقادی به ارز های دیجیتال ندارند.
14 درصد از کسانی که در این نظر سنجی شرکت کردند معتقدند که ارز های دیجیتال کاربردی ندارد و 21 درصد فکر می‌کنند که ارز های دیجیتال یک مد موقتی هستند و از بورس خواهند افتاد و فقط 7 درصد از سرمایه گذاران فکر می‌کنند که ارز های دیجیتال تبدیل به یکی از مهم ترین دارایی ها خواهد شد.
این نظرسنجی نشان داد که بیشتر موسسات نگران از امنیت ارز های دیجیتال هستند، 98 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که آنها معتقدند در دنیای رمزنگاری تقلب و دستکاری در قیمت ها بسیار شایع یا تا حدودی شایع است.
به نظر می‌رسد مهم ترین مانع سرمایه گذاران موسسه در حال حاضر همین بحث امنیت است.
با این حال، این نگرانی ها شرکت های بزرگی مثل تسلا و مایکرو استراتژی را نمی‌ترساند، زیرا هر دو شرکت در سال 2021 میلیارد ها دلار در این بازار سرمایه گذاری کردند. مایکرو استراتژی اخیراً دارایی بیت کوین های خود را 27 درصد افزایش داد و تعداد بیت کوین های خود را به 90531 رساند.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  رشد 30 درصدی ریپل 😲 این تازه آغاز راه است !

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا