اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افت قیمت بیت کوین به 30 هزار دلار ضروری بود !

کل ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده بیش از 200 میلیارد دلار کاهش یافت زیرا قیمت بیت کوین به 30229 دلار رسید و قیمت آلت کوین ها به طور صحیح به شدت کاهش یافت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

سرخوشی در بازار ارزهای رمزنگاری در تاریخ 11 ژانویه فروکش کرد زیرا اکثر آلت کوین ها با افزایش شدید قیمت بیت کوین شاهد افزایش بیش از 20 درصدی قیمت خود بودند.پس از سقوط به زیر سطح پشتیبانی 40،000 دلار در 10 ژانویه ، فشار فروش بیت کوین یک شبه افزایش یافت و قیمت آن را تا 30229 دلار پایین آورد تا سطح حمایت نرم افزایش یابد.

کاهش سریع قیمت منجر به انحلال قراردادهای آتی به ارزش بیش از 2.7 میلیارد دلار شد و کندل های طولانی در نمودار قیمت بیت کوین نشان می دهد که با کاهش قیمت از 41000 دلار به 32229 دلار ، سرعت تصفیه سریع رخ داد.

کوین کده

مارک کوبان ، مالک دالاس ماوریکس گفت که بیت کوین ، اتر و چند ارز دیگر احتمالاً مسیر آمازون و eBay را دنبال می کنند و همچنان شاهد افزایش ارزش آنها هستند.کسانی که نقش بیشتری در این صنعت دارند ، مانند مدیر عامل سلسیوس ، الکس مشینسکی ، کاهش اخیر را تصحیح قیمت سالم می دانند و مشینسکی اشاره کرد که احتمال سقوط قیمت بیت کوین تا 16000 دلار قبل از شروع روند صعودی وجود دارد.

بازارهای سنتی این فشار را احساس می کنند

بخش مالی سنتی نیز روز دوشنبه تحت فشار قرار گرفت ، زیرا وضعیت سیاسی در ایالات متحده همچنان باعث ایجاد تنش و عدم اطمینان در مورد آینده کشور و اقتصاد می شود.

بیشتر بخوانید:  افزایش سود کاربران در پلتفرم Celsius

قیمت S&P 500 ، Dow و NASDAQ به ترتیب با افت 0.66٪ ، 0.29٪ و 1.55٪ همراه بودند زیرا سهام فناوری بزرگ و سهام FAANG به پایین ترین سطح از 26 نوامبر رسیده اند.

تحلیلگران می گویند این اصلاح درست بوده است.

تقریباً هر بار که قیمت بیت کوین هزار دلار کاهش می یابد ، خرس ها ، قاتلان و تازه واردان از شبکه Netherscape ظاهر می شوند تا خواستار مرگ بیت کوین شوند.با توجه به اینکه قیمت بیت کوین از 17،586 دلار در 11 دسامبر به 41،950 دلار در کمتر از یک ماه افزایش یافت ، دیوید لیفچیتز ، مدیر عامل  ExoAlpha ، این عقبگرد را ، اصلاح سالم توسط موسسات هوشمندی می داند که بیت کوین را بین 20،000 دلار تا 30،000 دلار خریداری کردند.

قیمت اتریوم نیز تحت تأثیر رکود امروز قرار گرفت و قبل از یافتن پشتیبانی ، به 914 دلار کاهش یافت. از میان 50 کوین برتر ارز رمزنگاری شده ، تنها رمز ارز فعلی با رنگ سبز معاملات ،NEO است که 1.5 درصد رشد داشته و 22.52 دلار معامله می شود.در حال حاضر ارزش کل بازار ارزهای رمزنگاری شده 847 میلیارد دلار است و نرخ تسلط بیت کوین بر بیت کوین 68.9 درصد است.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا