صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بنیانگذار ریپل تمایل خود به فروش XRP را از دست داده است

بنیانگذار ریپل تمایل خود به فروش XRP را از دست داده است

به گزارش زوم ارز و بر اساس داده های ارائه از سوی XRPscan از یک سپتامبر تاکنون مدیر ارشد سابق فناوری ریپل که در تأسیس این شرکت نیز کمک کرده است هیچ یک از  XRP های خود را طی مدت اخیر به فروش نرسانده است.

سلام کریپتو

کیف پول XRP او هنوز حاوی همان مقدار ریپلی است که در ابتدای ماه وجود داشت و این رقم در سطح 709,911,475.983699 واحد XRP قرار دارد.

طی آخرین دفعه ای که شرکت ریپل لبز بنا به قرارداد خود با جد مک کلب به وی توکن  XRPمعادل بیش از 174 میلیون واحد هدیه کرد وی هیچ معامله ای از کیف پول tacostand خود صورت نداده و پیش از این و طی آخرین معامله خود 200 میلیون واحد ریپل را معادل 210 میلیون دلار به فروش رساند.

طی قراردادی که جد مک کلب با شرکت ریپل لبز منعقد کرده، هر زمانی که این شرکت مقداری از توکن XRP را آزاد کند باید مقداری از آن را به جد مک کلب هدیه دهد.

طی این قرارداد قید شده است که جد مک کلب حق ندارد مقدار عظیمی از این رمز ارز را طی یک معامله به فروش برساند چرا که این کار می‌تواند بر روی قیمت این رمز ارز موثر باشد و به همین خاطر جد مک کلب نیز بطور هفتگی توکن های خود را به فروش می‌رساند و در ماه آگست وی در مجموع 198 میلیون واحد  XRPبه فروش رساند.

صرافی کوینکده

جد در سال 2012 شرکت ریپل لبز را همراه با کریس لارسن تأسیس نمود و این شرکت در آن زمان با نام  OpenCoinشناخته می‌شد و وی در سال 2013 این شرکت را ترک کرد و شرکت و بلاکچین خود را با نام استلار تأسیس نمود و این شرکت بزرگترین رقیب ریپل نیز محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:  مصاحبه Charlie Lee سازنده لایت کوین

بررسی کامل ارز دیجیتال ریپل

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا