اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

6 درصد از کل دوج کوین های موجود در اختیار سه آدرس

به گزارش زوم ارز، بنا به داده های BitInfoCharts نشان می‌دهد که بیش از 8 درصد از کل دوج کوین های در گردش در دست ده آدرس قرار دارد.

سلام کریپتو

نمودار ارائه شده از سوی این شرکت نشان می‌دهد که سه آدرس اصلی دوج کوین که غیر فعال و خاموش هم هستند در حال حاضر بیش از 6 درصد از کل دوج کوین های موجود را در اختیار دارند.

سه آدرس برتر خاموش به طور مشترک بیش از 7 الی 8 میلیارد دوج کوین جمع آوری کردند که این موضوع تقریباً ارزشی برابر با 2.5 میلیارد دلار با قیمت فعلی دوج کوین دارد.

سنگین ترین آدرس خاموش، با ارزش 1.6 میلیارد دلار به تنهایی 3.8 درصد از ارزش کل بازار این رمز ارز را به خود اختصاص داده است.

این آدرس اولین و آخرین معامله خروجی خود را در ژانویه 2014 ثبت کرد و در آن زمان 999999 واحد دوج کوین ارسال کرد و در آن زمان این حجم از دوج کوین فقط ارزشی در حدود 153 هزار دلار داشت چرا که در آن زمان این رمز ارز در سطح قیمتی 0.0009 قرار داشت.

صرافی ایرانی کارت

دو آدرس دیگر نیز پس از جمع آوری دوج کوین هیچ تراکنشی مبنی بر فروش آن ثبت نکردند.

دومین آدرس سنگین در آگست 2014 شروع به کار کرده و در حال حاضر 601 میلیون دلار دوج کوین در اختیار دارد و سومین آدرس که از ژوئن 2016 شروع بکار کرده 324 میلیون دلار دوج کوین در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید:  طی تحقیقات سازمان بورس آمریکا، ریپل 303 هزار صحفه مدرک ارائه کرده است

در مجموع، بیش از 8 درصد از کل عرضه دوج کوین در اختیار ده آدرس قرار دارد و آنها در مجموع 3.29 میلیارد دلار از ارزش کل بازار این رمز ارز را به خود اختصاص دادند.

شما همراهان زوم ارز چند درصد از کل عرضه دوج کوین را در اختیار دارید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  Cryptoslate


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا