اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

رویداد کیش اینوکس 2021 برگزار شد

رویداد کیش اینوکس 2021 برگزار شد

به گزارش اختصاصی زوم ارز، سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با نام کیش اینوکس 2021 از 8 آذر الی 11 آذر ماه در جزیره کیش برگزار شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این رویداد پس از یک وقفه یک ساله بدلیل پاندمی کرونا برگزار شد و تلاش همگی بر این بود که با بهره گیری از دیدگاه صاحبنظران، سیاست گذاران و فعالان بازارهای مالی و با در نظرگرفتن شرایط کنونی اقتصاد ایران، راهبردهای جدیدی برای بهبود اقتصاد کشور، طراحی و در اختیار دست اندرکاران قرار گیرد.

در این نمایشگاه، تامین مالی جمعی برخی از کسب و کار های نوپا، اعتبار سنجی مالی و رتبه بندی اعتباری در 3 حوزه انرژی های تجدید ناپذیر، انرژی های تجدید پذیر و گردشگری، معرفی فرصت های سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه و تبیین رویکرد های جدید سازمان خصوصی سازی مورد بررسی قرار گرفت.

کوین کده

در این رویداد بزرگ، بانک مسکن و شرکت بزرگی به نام همراه اول و صدها شرکت، سازمان و نهاد اقتصادی در این رویداد و بزگزاری نشست های تخصصی در زمینه هایی همچون اثر تحریم ها و سیاست های پولی بر بازار سرمایه، بررسی ریسک‎ها، پیش‎بینی آینده بازار سرمایه، نحوه مواجهه با پدیده رمز ارزها، راههای انجام تراکنش‎های بین‎المللی در شرایط جدید، نقش مناطق آزاد و ویژه در توسعه تجارت، نقش بازار سرمایه در تامین مالی پروژه‎ها و ابزارهای مالی جدید، نقش اتاق‎های بازرگانی در اقتصاد ملی، توجه به حوزه‎های دانش بنیان، به هدف بهبود محیط کسب و کار، ایجاد بستر مناسبی برای همفکری، همافزایی و همگرایی نخبگان فراهم آمد.

بیشتر بخوانید:  برنت کف قیمتی محلی برای بیت کوین پیش‌بینی کرد

در این رویداد، صرافی دیجیتال بیت پین که در حال حاضر، جزو صرافی های ایرانی است و صد رمز ارز قابل معامله را برای کاربران خود به ارمغان آورده است به عنوان تنها صرافی دیجیتال ایرانی شرکت نمود و به تعامل با سایر شرکت‌های حاضر با برپایی غرفه به معرفی خدمات و دستاوردهای خود در کنار مشاوره سرمایه‌گذاری پرداخت.

تیم زوم ارز در این رویداد حضور فیزیکی نداشت و این گزارش بر اساس اخبار و اطلاعاتی که از سوی منابع زوم ارز که در این رویداد حضور فعال داشتند بدست آمده است.

منبع: ZoomARZ


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا