دسته‌بندی نشده

راه اندازی استیبل کوین کوساما

به گزارش زوم ارز و به نقل از U.Today اکوسیستم نقدینگی “زنجیره خواهر” پولکادات یعنی کوساما اولین استیبل کوین تاریخ خود را معرفی کرد و علاوه بر آن طراحی پاداش های این رمز ارز نیز تغییر شکل می‌دهند و بالاخره تصمیمات جدیدی که جامعه این رمز ارز اتخاذ کردند اعمال خواهند شد.

سلام کریپتو

با توجه به پست وبلاگ رسمی این اکوسیستم، معاون ارشد آنها یعنی آکالا دن ریسر خبر از تصویب شدن پیشنهاد راه اندازی استیبل کوین kUSD با نام کارورا داد و این استیبل کوین پیشگام با دلار ایالات متحده خواهد بود.

رمز ارز KSM که دارایی دیجیتال اصلی اکوسیستم کوساما است به عنوان وثیقه برای ایجاد استیبل کوین کارورا فعالیت خواهد کرد و با برنامه  Kusama می‌توان این استیبل کوین را ایجاد کرد و دلار کارورا یک استیبل کوین کاملاً غیرمتمرکز چند وثیقع ای خواهد بود و از سوی دارایی های متقابل زنجیره ای پشتیبانی خواهد شد.

دلار کارورا را می‌توان در انواع منابع مالی غیرمتمرکز مبتنی بر کوساما و همچنین در موارد استفاده از خرده فروشی ها مانند پرداخت وام های غیرمتمرکز و متمرکز و … استفاده کرد.

همچنین یک برنامه با جالت Bootstrap برای مخازن نقدینگی KSM/kUSD راه اندازی خواهد شد و سپرده گذاران نقدینگی که با حداقل هزار واحد KSM یا 10 هزار واحد kUSD در این برنامه شرکت خواهند کرد از آنها در برنامه های بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.

صرافی ایرانی کارت

برای اطمینان از ورود سریع نقدینگی، تیم های توسعه دهنده کوساما و Acala ابتکارات محدودی را معرفی می‌کنند و استخر های KSM/kUSD و KSM/KAR اولین گروه هایی هستند که در این طرح گنجانده می‌شوند.

بیشتر بخوانید:  نمودار شمعی بیت کوین در 40.000 دلار بسته خواهد شد!

50 درصد نقدینگی برای ارائه دهندگان نقدینگی KAR/KSM اعمل می‌شود و این در حالی است که 30 درصد پاداش برای ارائه دهندگان نقدینگی  KSM/kUSDمعرفی خواهد شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا