اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قفل کردن 67 میلیون دلار توسط پلتفرم APY Finance

salamcrypto

APY.Finance جدبدترین پروتکل DeFi است که طرفداران زیادی دارد . این پروتکل ، بیش از 67 میلیون دلار، استیبل کوین در اولین ساعت اجرای برنامه استخراج خود قفل کرده است.

DeFi باپلتفرم  جدید تولید محصول APY که تازه راه اندازی  شده است همچنان به قدرت خود ادامه می دهد  و  طی یک ساعت از شروع استخراج نقدینگی بیش از 67 میلیون دلار وجوه قفل شده جذب کرد.

قراردادهای ماینینگ APY.Finance به کاربران انگیزه می دهد تا نقدینگی خود را به صورت ارزهای پایدار DAI ، USDC و USDT تأمین کنند و کاربران با ارزدیجیتال پلتفرم گاورننس،پاداش  APY   را دریافت می کنند.

در ماه اول 900000 توکن APY استخراج می شود.  در پست رسمی وبلاگ  آنها  بیان شده است اما جزئیات آن ، ماه به ماه متفاوت است. مقدار کل APY استخراج شده در کل 31.2 میلیون توکن یا 31.2٪ از کل عرضه خواهد بود.

توزیع ارز دیجتال  APY باعث نگرانی برخی کاربران شده است.  کاربری از توییتر Goomba اظهار داشت:

“هیچ فرصتی برای کاربران  عادی DeFi نیست که بتواند در برابر VC ها و نهنگ ها به رقابت بپردازد. چون قبلاً پیش فروش داشته و فقط 31٪ از کل 12228 مورد عرضه شده است. “

Cointelegraph هنوز نمی تواند مقدار کل فعلی قفل شده را تأیید کند.

دو هفته پیش ، APY.Finance تنها پس از اعلام ماه قبل ، 3.6 میلیون دلار در یک فروش خصوصی جمع کرد. شرکت های سرمایه گذاری قابل توجهی از فضای ارزهای دیجیتال  از جمله Alameda Research ، Arrington XRP Capital ، Coingecko و Parafi Capitalدر این پیشنهاد  شرکت کردند .

بیشتر بخوانید:  تمایل نهنگ ها به سرمایه گذاری در اتر

مشخص نیست که چندتوکن در این فروش و با چه قیمتی فروخته شده است. با این حال ، بر اساس یک پست رسمی وبلاگ ، توزیع توکن 20٪ برای سرمایه گذاران خرد با 0.09 دلار در هر ارز (به مدت یک سال) و 16.5٪ برای سرمایه گذاران استراتژیک 0.135 دلار به ازای هر ارز (به مدت یک سال اختصاص داده می شود) مشاهده می شود.

علاوه بر این ، 20٪ نیز برای تیم و مشاوران اختصاص داده می شود (به مدت یک سال واگذار می شود ). پس از آزاد شدن کل توکن APY ، این انجمن ممکن است تا حدود 43.5٪ از توکن گاورننس را کنترل کند.

اگر کل 36.5 میلیون توکن موجود برای سرمایه گذاران به فروش برسد ، APY.Finance بیش از 4 میلیون دلار درآمد کسب خواهد کرد. جالب است که ببینید آیا توکن APY بلافاصله پس از راه اندازی به روشی مشابه با توکن Uniswap UNI و Sushi SUSHI Sushi لیست می شود یا خیر؟

منبع: کوین تلگراف

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا