اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

انفجار رشد 200 درصدی در حجم معاملات لونا

انفجار رشد 200 درصدی در حجم معاملات لونا

به گزارش زوم ارز، تنها 7 روز برای اکوسیستم ترا به طول انجامید تا سقوط کند و از روز 5 می در سطح 85 دلار به نزدیک صفر در روز 12 می، رسید. با شفاف‌تر شدن وضعیت بازار، طی این دو روز، حجم معاملات لونا بیش از 200  درصد ریکاوری کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار ترافرم لبز، دو کوان، در همان روزی که از برنامه‌ای برای احیای بازگشت ترا خبر داد، پیرامون کنترل خسارتی صحبت کرد که طی آن، به آن دسته از هولدرهای لونا و UST که این توکن‌ها را طی ریزش بازار نگهداری کردند، توکن‌هایی جهت جبران خسارت اهدا خواهد شد.

علی‌رغم خطراتی که با این موضوع درگیر می‌شود، نوسانات دیوانه‌وار ترا هنوز به عنوان یک بازار بسیار جذاب برای خیلی از سرمایه گذاران کوتاه مدت ظاهر می‌شوند؛ بیشتر به دلیل این امر که 14 می لونا طی چند لحظه 600 درصد رشد را تجربه کرد.

کوین کده

با این وجود که سرمایه گذاران سعی در جبران خسارت خود دارند و در عین حال، بقیه به دنبال کسب سود از بازگشت ترا هستند، حجم معاملات لونا، با رشدی 200 درصدی، به سطح 6 میلیارد دلار بازگشت. پیش از این ریزش، طی دو سال گذشته متوسط حجم معاملات اکوسیستم لونا بیش از 2 میلیارد دلار ثبت شده بود.

بیشتر بخوانید:  اوج قیمت جدید و تاریخی اتریوم

هرچند، دقیقا زمانی که در روزهای بین 10 می تا 13 می، قیمت لونا افت کرد، حجم معاملات این رمز ارز، با تلاش سرمایه گذاران جهت کاهش ضرر خود، افزایش شدیدی یافت. حتی در روز 11 می، حجم معاملات لونا به اوج تاریخی 16.15 میلیارد دلار رسید.

بنا به فاکتورهای متعددی که بالاتر مورد بررسی قرار گرفت، لونا حجم معاملاتی خود را باز پس گرفت و در این لحظه در سطح قیمت 0.00028 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا