اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سازنده Atari ارز دیجیتال خود را عرضه می کند.

salamcrypto

بلومبرگ گزارش می دهد در  حالی که غول های سونی و مایکروسافت در آستانه شروع کنسول های بازی جدید خود هستند ، یکی از پیشگامان سازنده بازی در جهان ، Atari ، در حال آماده سازی برای راه اندازی اولین کامپیوتر بازی جدید و ارز دیجیتال بومی خود است.

این برنامه قصد دارد با اجازه دادن به گیمرها ،کاربران  توکن های  Atari را هنگام بازی  استفاده کنند.

Atari VCS امسال وارد بازار می شود.

کنسول مینی Atari VCSچند سال پیش معرفی شد و انتظار می رود در نوامبر  امسال عرضه شود. گیمرها می توانند به بیش از صد بازی Atari Arcade و همچنین بازی های کلاسیک و جدید در آن دسترسی داشته باشند.

توکن های آتاری در اواخر اکتبر راه اندازی می شود .فروش این ارز دیچیتال در تاریخ 29 اکتبر در صرافی Bitcoin.com آغاز می شود. آنها یک میلیون دلار توکن آتاری توزیع خواهند کرد. طبق گفته مدیر عامل شرکت فردریک چسنس ، این شرکت قصد دارد با انجام این حرکت توجه جامعه ارز دیجیتال  را به خود جلب کند.

تاکنون ، تقریباً 12000 کاربر کنسول بازی جدید Atari را سفارش داده اند. این شرکت یک کمپین سرمایه گذاری گسترده را بر روی پلت فرم Indiegogo راه اندازی کرده است.

بیشتر بخوانید:  کاردانو، پاداشی فراتر از آنچه کاربران تصور می کردند، می دهد! 😲

کارشناسان معتقدند ،  این حرکت ممکن است برای غول سازنده بازی انقدر سودمند نباشد زیرا  این کنسول جدید باید با  Xbox و PlaStation 5  رقابت کند.  با این حال ، طبق گفته مدیر عامل آتاری ، این شرکت قصد دارد از آن  برای “استراتژی بلند مدت ارز دیجیتال” استفاده کند.

منبع: یو تودی


گزیده اخبار :

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا