اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

صحبت مارک کوبان درباره Aave ، SushiSwap و DeFi

salamcrypto

سرمایه گذار میلیاردر مارک کوبان طی هفته های گذشته زیر ذره بین فضای رمزنگاری قرار گرفته است زیرا او شروع به توییت کردن بیشتر درباره بیت کوین ، اتریوم و حتی توکن های مالی غیرمتمرکز ( DeFi ) برای بیش از هشت میلیون پیرو خود کرده است.

مدت هاست که از کوبان در مورد بیت کوین سئوال می شود ، زیرا به دلیل درگیری در پروژه هایی مانند ” Shark Tank” به یک سرمایه گذار و چهره برجسته رسانه تبدیل شده است.

صحبت کوبان درمورد DeFi

در پست Reddit ، از او در مورد دارایی های فعلی رمزنگاری خود سوال شد.کوبایی با اشاره به اینکه در حال حاضر AAVE و SUSHI  را در اختیار دارد ، پاسخ داد.

تجزیه و تحلیل انجام شده توسط ردیاب های زنجیره ای تایید می کند که کیف پول وابسته به کوبان دارای کوین های AAVE و SUSHI است.اگرچه کوبان این را انکار میکند، اما این نظر Reddit ظاهراً این موضوع را تأیید کرده است. این نظر همچنین نشان داد که میلیاردر دارای بیت کوین ، اتریوم و لایت کوین است که تا حدودی تعجب آور نیست.

وی افزود که فکر می کند DeFi یکی از صنایعی است که همراه با فناوری نانو ، فناوری سبز و سایر کلاسهای فن آوری جدید ، “که می تواند در 10 سال آینده منفجر شود” است.کوبان همچنین اظهار نظرهای دیگری در مورد وضعیت گسترده تر صنعت رمزنگاری ارائه داد.وی به طور خاص به قدرت هولدر های بیت کوین اشاره کرد و خاطرنشان کرد که بیت کوین به آنها این امکان را می دهد تا سود بدست آورند حتی اگر زمانی که بیت کوین در سال 2017 به اوج خود رسیده بود (نزدیک به $ 20،000) خریداری کرده باشند.او همچنین با GameStop صحبت کرد و به نظر می رسد که او از نظر ایدئولوژیک با گروه WallStreetBets و فضای DeFi تا حدودی همسو است.

بیشتر بخوانید:  چیزی نمانده تا سختی شبکه بیت کوین به بیشترین مقدار خود برسد😲

منبع : cryptoslate.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا