اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مارکوس 95 درصد از ارزهای بازار را “آشغال” خطاب کرد!

مارکوس 95 درصد از ارزهای بازار را “آشغال” خطاب کرد!

به گزارش زوم ارز، بیلی مارکوس، هم‌بنیان‌گذار دوج کوین، در توییت اخیر اذعان داشت که 95 درصد از ارزهای دیجیتال “کلاهبرداری و آشغال” هستند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برخی از کاربران، مارکوس را به عدم خودآگاهی متهم کردند؛ چرا که خود وی در واقع در بنیان‌گذاری یک رمز ارز بی هدف که موجب ایجاد تعدادی بی نهایت از کوین‌های کلاهبرداری شد، دست داشت.

در دفاع از خود، هم‌بنیان‌گذار دوج کوین گفت که مشهورترین میم کوین در جهان به عنوان یک رمز ارز با محوریت طنز ساخته شد. مارکوس تاکید کرد که وی کیفیت را بر کمیت ترجیح می‌دهد.

کوین کده

دوج کوین، که در سال 2013 عرضه شد، علی‌رغم داشتن فعالیت بسیار کم در زمینه‌ی توسعه، سال گذشته محبوبیت گسترده‌ای جلب کرد. بر خلاف اینکه بسیاری این کوین را به کلاهبرداری محکوم می‌کنند، بزرگترین میم کوین بازار توانست برخی از طرفداران خود را به میلیونر تبدیل کند. بیشتر سود حاصل از این دوج کوین از سوی ایلان ماسک، کسی که حساب توییتر خود را به پست کردن میم پیرامون این کوین اختصاص داده است، قدرت یافت.

هرچند، روند گاوی هنگفت دوج کوین پایدار نبود. در حال حاضر، قیمت این رمز ارز بیش از 87 درصد از اوج تاریخی خود فاصله گرفته است.

بیشتر بخوانید:  سود شدید تسلا از بیت کوین

با این وجود، علی‌رغم داشتن ماهیت طنز، عملکرد آن، در مقایسه با لونا، که تنها طی چند روز تمام ارزش خود را از دست داد، نسبتا خوب بوده است.

اخیرا مارکوس در توییتی نوشت که دو کوان، هم‌بنیان‌گذار جنجالی ترا، باید صنعت رمز ارز را برای همیشه ترک می‌کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا