صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خرید 30 هزار واحدی بیت کوین از سوی یک نهنگ

بیت کوین طی هفته گذشته تحت فشار فروش قرار گرفته و در حال حاضر نیز در سطح قیمتی 31500 دلار قرار دارد و  با کاهش 9 درصدی طی هفت روز اخیر مواجه شده و نهنگ ها از این فرصت برای خرید بیشتر بیت کوین استفاده کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به داده های به اشتراک گذاشته از سوی BitinfoCharts یک نهنگ بزرگ بیت کوین در آخر هفته گذشته (آخر هفته اروپا و آمریکا) یعنی بین 16 الی 18 جولای نزدیک به 30 هزار واحد بیت کوین خریداری کرده و همان نهنگ در 18 کیف پول دیجیتال حجم 144 هزار واحد بیت کوین را در اختیار دارد.

این نهنگ عظیم هرگز حتی یکبار هم بیت کوین های خود را به فروش نرسانده و بیت کوین هایی که در دسامبر 2018 با قیمت 3970 دلار با ارزش خالص 31 میلیون دلار خریداری کرده بود اکنون ارزشی معادل 252 میلیون دلار دارند.

تعداد بیت کوین های جدیدی که از سوی این نهنگ خریداری شدند ارزشی معادل حدوداً 950 میلیون دلار دارند.

خرید این نهنگ نشان دهنده این است که بازیکنان بزرگ بازار به جمع آوری بیت کوین در این قیمت ادامه می‌دهند و بر این باورند که بیت کوین در این سطح قیمت در کف قیمتی خود قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  634 میلیون دلار اتریوم توسط Coinbase منتقل شد

با این حال بنا به گزارشاتی که از سوی شرکت های مختلف تجزیه و تحلیل معتبر، سرمایه گذاران خرد هنوز به فروش بیت کوین علاقه مند هستند ولی باز هم بیت کوین در وضعیت سالمی قرار دارد.

بیت کوین طی شبانه روز اخیر وضعیت آنچنان بدی نداشته و طی 24 ساعت اخیر کاهش قیمت 0.5 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 31850 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Coingape


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا