اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مایکرو استراتژی مجدداً بیت کوین خرید

salamcrypto

مدیرعامل شرکت مایکرو استراتژی به تازگی در توییتی تأیید کرد که این شرکت 253 واحد بیت کوین دیگر را با قیمت متوسط 59339 دلار به ازای هر واحد خریداری کرده است.
تا این لحظه غول شرکت های نرم افزار مالی 91579 واحد بیت کوین در ترازنامه خود دارد.
خرید قبلی بیت کوین این شرکت در تاریخ 5 مارچ به وقوع پیوستف زمانی که آنها 205 واحد بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه کردند. در 5 مارچ ارزش 205 واحد بیت کوین در حدود ده میلیون دلار بود.
در تاریخ 24 فوریه این شرکن مبلغ عظیمی را به خرید بیت کوین اختصاص داد و 19452 واحد بیت کوین را به ذخایر خود اضافه کرد که این تعداد بیت کوین در آن زمان معادل 1.026 میلیارد دلار بود.
مدیرعامل این شرکت یعنی مایکل سیلر از اگوست سال 2020 به یکی از چهره های خبرساز و تاثیرگذار بازار بیت کوین و ارز های دیجیتال تبدیل شده است. وی همچنین کنفرانس و وبیناری را برای مدیران شرکت ها و کاربران عادی برای سرمایه گذاری در بیت کوین برگزار کرد که افراد زیادی در این وبینار ها شرکت کردند.
پیش از این هم سیلر در توییتی گفته که مأموریت وی در زندگی اصلاح ترازنامه شرکت های جهان است، وی حتی یکبار اعتراف کرد که یکی از دلایل تصمیم ایلان ماسک مبنی بر خرید 1.5 میلیارد دلار بیت کوین برای تسلا یکی از توییت های او بوده است.
بنظر شما همراهان زوم ارز دلیل رشد قیمت بیت کوین در شبانه روز گذشته همین خبر خرید بیت کوین توسط این شرکت است؟
در زمان نوشتن این خبر بیت کوین 2.6 درصد در شبانه روز اخیر رشد داشته و با قیمت 58807 دلار به ازای هر بیت کوین معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید:  افزایش سرمایه گذاری MicroStrategy در بیت کوین

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا