اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

مایکرو استراتژی به دنبال خرید 500 میلیون دلاری بیت کوین

salamcrypto

بنا به بیانیه مطبوعاتی مایکرو استراتژی که در تاریخ 14 ژوئن منتشر شد، آین شرکت به دنبال این است که با اوراق قرضه ای که در سال 2028 منقضی خواهند شد 500 میلیون دلار بیت کوین خریداری کند.

همانطور که در تاریخ 7 ژوئن U.Today گزارش داد، این شرکت اعلام کرد که حدوداً 400 میلیون دلار سود از هولد کردن بیت کوین در این بازار نزولی بدست آورده است.

این شرکت مبلغ سود 487 میلیون دلاری را صرف خرید بیت کوین های بیشتر خواهد کرد.

تاکنون و در زمان نگارش این خبر، مایکرواستراتژی 92079 واحد بیت کوین معادل 3.7 میلیارد دلار در اختیار دارد.

اوایل امروز نیز پادشاه ارز های دیجیتال به دنبال اظهار نظر اخیر پل تودور جونز مبنی بر اینکه 5 درصد از سرمایه ی خود را به خرید بیت کوین اختصاص خواهد داد به سطح قیمتی 40720 دلار نیز حتی رسید و البته دچار مقدار بسیار کمی اصلاح قیمت شد و هم اکنون در سطح قیمتی 40321 دلار معامله شده و در یک ساعت اخیر 0.7 درصد اصلاح قیمت را مشاهده کرده است.

صرافی ایرانی کارت

یکی دیگر از عوامل افزایش قیمت بیت کوین توییت ایلان ماسک  مدیرعامل تسلا نیز بود که گفته بود اگر نیمی از بیت کوین های استخراج شده با انرژی های پاک استخراج شوند، این شرکت مجدداً شروع به پذیرش بیت کوین خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  SEC یکی از درخواست های صندوق ETF بیت کوین را بررسی می کند.

در لیستی که دیروز در کانال منتشر کردیم شرکت Block.one بیش از 100 هزار واحد بیت کوین در اختیار دارد و بزرگترین هولدر موسسه ای بیت کوین است و پس از آنها در رده ی دوم مایکرو استراتژی با حدوداً 90 هزار بیت کوین قرار دارد و در نهایت شرکت پر سر و صدای آقای ایلان ماسک با 38300 واحد بیت کوین در رده سوم قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا