اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مایکرو استراتژی به هیچ عنوان بیت کوین های خود را نمی‌فروشد

مایکل سیلر یکی از بزرگترین حامیان بیت کوین موضع سرسختانه خود در مورد پادشاه ارز های دیجیتال را مجدداً اعلام کرد و آن را یک شبکه دارایی دیجیتالی باز، یک شبکه بین المللی مطمئن و تنها دارایی شرکتش یعنی مایکرو استراتژی دانست و اعلام کرد که آنها بیت کوین را برای بلند مدت خریداری کردند.

سلام کریپتو

وی در صحبت با بلومبرگ تأیید کرد که این شرکت نسبت به بیت کوین چشم اندازی 10 ساله دارد و آنها زمانی را متصور می‌شوند که تک تک انسان های کره خاکی به مزایای ارز های دیجیتال پی برده و به دنبال استفاده از بیت کوین هستند.

او همچنین اشاره کرد که مایکرو استراتژی به خوبی توانسته خرید بیت کوین را با بدهی های خود ترکیب کرده و آنها از اوراق قرضه استفاده کردند.

آنها روی کاغذ سود 1.4 میلیارد دلاری را تجربه کردند چرا که هنوز هیچ واحدی از بیت کوین های خود را به فروش نرساندند و این رقم به واقعیت تبدیل نشده است.

مایکل سیلر که حتی در بازار خرسی نسبت به آینده بیت کوین بسیار خوشبین بوده اظهار داشت که آنها باور دارند روزی خواهد رسید که بیت کوین در ترازنامه شهر ها، ایالت ها، دولت ها، شرکت ها، سرمایه گذاران کوچک و بزرگ حضور داشته باشد و در ادامه سخنان خود گفت:
ما بر این باور هستیم که بیت کوین هسته اصلی نوآوری شرکت های بزرگ دنیای تکنولوژی یعنی اپل، آمازون و فیسبوک خواهد بود.

صرافی ایرانی کارت

سیلر در مقایسه ای بین بازار سهام و بازار ارز های دیجیتال گفت که شبکه بیت کوین هیچوقت تعطیل نمی‌شود و در 24 ساعت از شبانه روز و در 365 روز سال آنلاین است.

بیشتر بخوانید:  چه آینده ای در انتظار بیت کوین است؟

وی همچنین فاش کرد که مایکرو استراتژی قصد خرید بیت کوین بیشتر را دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: ZYcrypto


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا