اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شرکت میکرواستراژی 50 میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید !

شرکت میکرو استراتژی تنها به 425 میلیون دلار ارزدیجیتال بیت کوین راضی نبود و درست زمانی که قیمت آن به زیر 19000 دلار ریزش داشت ، 50 میلیون دلار دیگر بیت کوین خریداری کرد . ممکن است فکر کنید که مایکل سایلور مدیرعامل میکرواستراتژی برای کسب سود در کوتاه مدت ، اقدام به خرید بیت کوین کرده است اما سخت در اشتباه هستید چرا که میکرو استراتژی نه تنها یک هودلر سرسخت بیت کوین است بلکه می توان از آن به عنوان احتکارکننده بیت کوین نام برد . سندی که در تاریخ 4 دسامبر توسط SEC منتشر شد نشان می دهد که میکرواستراتژی برای افزایش ذخایر بیت کوین خود ، حدود 50 میلیون دیگر نیز بیت کوین خرید . این شرکت گزارش داد که تقریبا 19427 دلار برای هر بیت کوین پرداخت  و 2574 بیت کوین دریافت کرده است .

سلام کریپتو

میکرو استراتژی یک هودلر بزرگ بیت کوین در روند صعودی

خریدن مقدار زیادی بیت کوین در حالی که فاصله کمی با اوج قیمت خود دارد ، جرئت و جسارت زیادی می طلبد . با این خرید میکرو استراتژی ، این شرکت در مجموع 40،824 بیت کوین در اختیار دارد که تقریبا معادل نیم میلیارد دلار است . این شرکت در آگوست 2020 اولین بیت کوین های خود را خریداری کرد که حدود 21454 بیت کوین و معادل 250 میلیون دلار بود . خرید دوم به ارزش 250 میلیون دلار در اواسط سپتامبر انجام شد . سهام این شرکت از زمان خرید بیت کوین  از 120 دلار تا 360 دلار رشد داشته است ، در حال حاضر ارزش هر سهم این شرکت معادل 328 دلار است .

نمودار سهام شرکت میکرو استراتژی
نمودار سهام شرکت میکرو استراتژی

با توجه به داده های خزانه داری بیت کوین ، میکرواستراتژی از این طریق خود را به عنوان شرکتی با ثروت زیاد در ارزهای دیجیتال معرفی می کند . این شرکت 2 برابر بیشتر از نزدیک ترین رقیب خود یعنی Galaxy Holdings و همچنین 10 برابر بیشتر از Square بیت کوین دارد .

بیشتر بخوانید:  خبر جدید: روی شیبا اینو حساب باز نکنید

لیست رتبه بندی شرکت های ثروتمند

مایکل سیلور پول را جا درستی سرمایه گذاری می کند

مدیرعامل میکرواستراتژی بدون هیچ گونه اظهار نظری ، این خبر را در شبکه های اجتماعی خود تایید کرد . میکرو استراتژی مطابق با سیاست ذخیره خزانه داری خود با متوسط تقریبا 19427 دلار برای هر بیت کوین ، تقریبا 2574 بیت کوین با مبلغ 50 میلیون دلار خریداری کرده است . اکنون تقریبا 40824 بیت کوین در اختیار داریم .

صرافی ایرانی کارت

با این سرمایه گذاری جدید 50 میلیون دلاری ، مشخص است میکرواستراتژی به دنبال خرید مقدار بیشتری بیت کوین است . این شرکت در تلاش است که با سرمایه گذاری و اقدامات نمادین از فناوری بلاک چین حمایت کند . سیلور اعلام کرد که شخصا 17732 بیت کوین داشته که هر کدام با کمتر از 10000 دلار خریداری شده است . علی رغم اینکه سیلور در اعلامیه خود به شدت میانه رو بود اما به دلیل اظهارات سرسختانه و پشتیبانی کامل از بیت کوین در دنیای ارزهای رمزنگاری شده توییتر محبوب شد .

منبع : کریپتوپوتیتو


گزیده اخبار

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا