استخراج ارزدیجیتالزوم ارز پدیا

درآمد از ماین کردن | چگونه از استخراج کردن درآمد بدست آوریم

salamcrypto

عناویم مقاله درآمد از ماین کردن به شرح زیر است:


[sta_anchor id=”درآمد-از-ماین-کردن” unsan=”درآمد از ماین کردن” /]

درآمد از ماین کردن

شما با خواندن این مقاله می خواهید درباره درآمد دستگاه های ماینر اطلاعاتی داشته باشید ما در مقاله انواع ماینر ها تعدادی ماینر پر فروش را به شما معرفی کرده ایم اما در این مقاله می خواهیم درباره درآمد شما از ماین کردن صحبت کنیم.

از آنجا که می دانید در حال حاضر درآمد زایی از طریق ماین ارزهای دیجیتال قانونی شده است . البته در صورتی که شما از وزارت خانه صنعت و معدن و تجارت مجوز اخذ نمایید .می توانید دستگاه ماینر را خریداری کرده و از طریق آن به استخراج ارز دیجیتال مورد نظر خود بپردازید.

همانطور که می دانید به دلیل رشد روز افزون بیت کوین و آلت کوین ها افراد زیادی جهت سرمایه گذاری در این حوزه ترغیب می شوند.


[sta_anchor id=”چه-دستگاهی-را-برای-ماین-کردن-و-کسب-درآمد-انتخاب-کنم؟” unsan=”چه دستگاهی را برای ماین کردن و کسب درآمد انتخاب کنم؟” /]

چه دستگاهی را برای ماین کردن و کسب درآمد انتخاب کنم؟

ابتدا جهت ماین کردن شما باید بدانید که قصد استخراج کدام ارز دیجیتال را دارید .چون که هر ارز دیجیتال جهت رمز نگاری از یک الگوریتم خاص استفاده کرده است.به عنوان مثال الگوریتم رمز نگاری بیت کوین ، SHA-256 می باشد.

صرافی ایرانی کارت

و از آنجایی که هر دستگاه الگوریتم های محدودی را پشتیبانی می کنند . پس شما باید قبل از خرید دستگاه بدانید که قصد استخراج کدام ارز دیجیتال را دارید.

حالا بعد از گذراندن روند گفته شده شما می توانید دستگاه ماینر مورد نظر خود را تهیه نمایید . جهت تهیه دستگاه ماینر بهتر از مواردی همچون قیمت دستگاه ماینر-برق مصرفی دستگاه ماینر-هش ریت دستگاه ماینر را مورد برسی قرار دهید.


[sta_anchor id=”بعد-از-تهیه-دستگاه-ماینر-چگونه-درآمد-زایی-کنم؟” unsan=”بعد از تهیه دستگاه ماینر چگونه درآمد زایی کنم؟” /]

بعد از تهیه دستگاه ماینر چگونه درآمد زایی کنم؟

بعد از تهیه دستگاه مورد نظر خود می توانید عمل ماین کردن را شروع کنید . شما می توانید هم به صورت مستقل و هم به صورت اتصال به استخر های استخراج عمل ماین را انجام دهید و کسب درآمد کنید.

حال باید متذکر شد که به ازای چه کاری دستگاه ماینر شما کسب درآمد می کند؟ دستگاه های ماینر به ازای حل محاسبات پیچیده، ارز دیجیتال را به عنوان پاداش دریافت می کنند .

از آنجایی که سختی شبکه ارزهای دیجیتال معروف مانند بیت کوین – اتریوم و … بالا می باشد . پس احتمال محاسبه ، محاسبات جهت ایجاد یک بلوک در بلاکچین با یک دستگاه  ماینر تقریبا صفر می باشد . و تا زمانی که شما قادر به حل مسئله نباشید . شما ارز دیجیتالی را دریافت نمی کنید . پس بهتر است که شما به استخر های استخراج متصل شوید تا بتوانید به ازای حل محاسبات پاداشی را دریافت نمایید.


[sta_anchor id=”چگونه-جهت-بدست-آوردن-درآمد-از-ماین-،-دستگاه-ماینر-خود-را-به-استخر-ها-متصل-کنم؟” unsan=”چگونه جهت بدست آوردن درآمد از ماین ، دستگاه ماینر خود را به استخر ها متصل کنم؟” /]

چگونه جهت بدست آوردن درآمد از ماین ، دستگاه ماینر خود را به استخر ها متصل کنم؟

در ابتدا نیاز است دستگاه ماینر خود را در مکانی خنک قرار دهید . سپس با اتصال دستگاه به اینترنت و همچنین بدست آورن ip  ماینر ، شما می توانید ماینر خود را به استخر مورد نظر متصل نمایید .

بیشتر بخوانید:  چگونه ارز دیجیتال ریپل بخرم؟ |طریقه خرید و فروش ریپل (XRP)

سپس با وارد کردن آدرس کیف پول خود جهت دریافت پاداش عمل ماین شروع می شود و شما می توانید درآمد خود را از ماین کردن بدست آورید.

شما می توانید با خواندن مقاله استخر های استخراج با انواع استخر ها آشنا شوید. همچنین با خواندن مقالاتی همچون استخراج Zcash می توانید با روند کامل اتصال دستگاه ها به استخر ها آشنا شوید.


[sta_anchor id=”درآمد-از-ماین-کردن-بیت-کوین” unsan=”درآمد از ماین کردن بیت کوین” /]

درآمد از ماین کردن بیت کوین

از آنجایی که رمز ارز بیت کوین یکی از گران ترین رمزارزها می باشد. پس افراد زیادی به سراغ این ارز چه از طریق خرید و چه از طریق ماین کردن ، می روند.

خب قائدتا بدلیل استقبال زیاد از این ارز، سختی شبکه بالا می باشد . و شما برای کسب درامد از ماین کردن بیت کوین نیاز است دستگاهی با هش ریت بالا تهیه کنید که تقریبا این دستگاهها دارای قیمت نسبتا بالاتری می باشند. همچنین جهت ماین کردن هزینه مصرف برق کمی بالا می رود. ( قابل ذکر است که از زمانی که استخراج ارزهای دیجیتال قانونی شد ، هزینه مصرف برق برای این کسب و کارها کمی بالاتر از هزینه مصرف برق خانگی می باشد ).

همچنین شما باید هزینه های جانبی را مورد برسی قرار دهید. سپس به سراغ درامد زایی از طریق ماین بیت کوین بروید.

قابل ذکر است که شما می توانید با استفاده از این لینک برق مصرفی و هش ریت دستگاه ماینر خود را وارد نمایید . سپس درامد روزانه ، ماهانه و سالانه خود از استخراج بیت کوین را محاسبه نمایید.


درآمد از ماین کردن بیت کوین

[sta_anchor id=”درآمد-کدام-دستگاه-ماینر-بیشتر-است؟” unsan=”درآمد کدام دستگاه ماینر بیشتر است؟” /]

درآمد کدام دستگاه ماینر بیشتر است؟

اینکه به صورت دقیق به شما بگوییم کدام دسنگاه درامد بیشتری به شما می دهد. نمی توان گفت.

اما شما با خواندن مقاله معرفی 10 ماینر برتر می توانید از بین ماینرهای معرفی شده یک ماینر را انتخاب نمایید . و حتما قبل از خرید ماینر با فعالان این حوزه مشورت نمایید.

چون بعضی دستگاه ها هش ریت بالایی دارند و می توان با آن دستگاه به خوبی درامد کسب کرد اما بعد از خراب شدن دستگاه جایی برای تعمیر آن دستگاه ها وجود ندارد . پس بسیار دقت نمایید.


[sta_anchor id=”معرفی-3-سایت-برتر-جهت-مقایسه-دستگاه-های-ماینر” unsan=”معرفی 3 سایت برتر جهت مقایسه دستگاه های ماینر” /]

معرفی 3 سایت برتر جهت مقایسه دستگاه های ماینر

WhatToMine :

اگر در حال استخراج آلت کوین ها هستید توسط این سایت می توانید متوجه شوید که آن آلت کوین در مقایسه با بیت کوین و آلت کوین ها چه مقدار سود آور هستند.

AsicMinerValue :

توسط این سایت می توانید مقایسه کنید دستگاههای ماینر یا Asic های متفاوت را با هم. و و درامد حاصل از ماین آنها را مشاهده نمایید.

CoinWarz :

در این سایت می توانید میزان سود آلت کوین خود را فقط در مقابل بیت کوین مشاهده نمایید.


[sta_anchor id=”توصیه-سایت-زوم-ارز-درباره-درامد-از-ماین-کردن” unsan=”توصیه سایت زوم ارز درباره درامد از ماین کردن” /]

توصیه سایت زوم ارز درباره درامد از ماین کردن

در این توصیه می خواهیم درباره ارز دیجیتال بیت کوین صحبت کنیم . از آنجایی قیمت بیت کوین رو به افزایش است و بیشتر پیش بینی ها بر این اساس است که بیت کوین آینده قیمتی خوبی دارد . پس توصیه می شود که درامد بدست آمده  از ماین را تا حدی برای بلند مدت نگهداری نمایید.


بیشتر بخوانید:

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا