دسته‌بندی نشده

Privacy Coins های Monero ، Dash و Zcash از لیست صرافی Bittrex حذف می شوند !

salamcrypto

Bittrex بزودی ارز های  Monero ، Dash و Zcash را از سیستم عامل تجارت خود حذف خواهد کرد.

در این اطلاعیه توضیح داده شد که از 15 ژانویه 2021 ، جفت های معاملاتی Dash ، Grin ، Monero و Zcash از سیستم عامل حذف خواهند شد. اگرچه توضیحات بیشتری توسط این صرافی برای توجیه لغو حذف ، داده نشده است ، اما بسیاری این فرضیه را مطرح کرده اند که این ممکن است اقدامی برای اطمینان از انطباق پلتفرم معاملات با مقررات ارز دیجیتال مانند “مشتری خود را بشناسید (KYC)  ” و ” ضد سیاست های پولشویی (AML) ” باشد .

Bittrex ممکن است بازی در سمت امن را ترجیح داده باشد ، زیرا نهادهای نظارتی به طور فزاینده ای به دنبال بررسی این ارز ها ( Privacy Coin ) و دخالت آنها در جرایم اینترنتی هستند. Privacy Coins از مدت ها قبل به دلیل توانایی مبهم کردن معاملات ، مبلغ ارسالی به صورت دیجیتالی ، آدرس کیف پول و هویت فرستنده و گیرنده برای مجرمان جذاب بوده است.

Dash  ناراضی است …

با اعلام اینکه Bittrex آن را از لیست خارج می کند ، Dash اظهار نظر کرده و ادعا کرده است که ارز آن چیزی بیشتر از بزرگترین  ارز دیجیتال ، بیت کوین نیست. Dash از طریق حساب رسمی خود توییت کرد:”از نظر فنی ، قابلیت حفظ حریم خصوصی Dash بیش از Bitcoin نیست ، بنابراین باعث می شود برچسب” Privacy Coin ” نام اشتباهی برای Dash باشد. ما برای درخواست دیدار با صرافی Bittrex تماس گرفته ایم.  “امیدوارم به زودی اصلاح شود. “

بیشتر بخوانید:  بالا رفتن قیمت بیت کوین sv

مقررات ارز دیجیتال در ایالات متحده سخت تر می شود …

تصمیم Bittrex برای حذف Privacy Coins  در حالی صورت می گیرد که صنعت ارز رمزنگاری شده به طور فزاینده ای مورد بررسی دقیق قانون گذاران قرار گرفته است که برای تنظیم چنین بخش جدید و پویایی تلاش می کنند. وزارت خزانه داری آمریکا اخیراً با صدور اطلاعیه ای دستورالعمل های جدید KYC (مشتری خود را بشناسید) را برای معاملات ارزهای دیجیتال پیشنهاد داده است. شبکه مقابله با جرایم مالی (FinCEN) پیشنهاد کرده است که باید کیف پولهای غیرقانونی را کنترل کرده و معاملات ارزهای دیجیتال با قوانین AML (ضد سیاست های پولشویی) برای فیات (fiat)  سازگار باشند. مبادلات در ایالات متحده ممکن است به دنبال دوری از تحریم ها باشد ، به ویژه در حال حاضر ، زیرا چشم انتقادی به طور فزاینده ای به سمت بخش ارز دیجیتال معطوف شده است. اخیراً ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار اقدامی جسورانه انجام داد و به دادخواهی فروش اوراق بهادار ثبت نشده ریپل پرداخت . این دادخواست برای سقوط شدید قیمت XRP کافی بود و قیمت آن را بیش از 50 درصد کاهش داد.

منبع : blockchain.news


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا