اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گزارش جدید از “روند صعودی پایدارتر” قیمت بیت کوین نسبت به سال 2019 خبر می دهند.

salamcrypto

این گزارش جدید می گوید ، بیت کوین (BTC) به بالاترین حد خود در بیش از یک سال گذشته با عملکرد گاو نر در سال 2019 متفاوت بود ، زیرا تعادل ارز کاهش یافت.

Delphi Digitalی Bitcoin Outlook که در 21 سپتامبر منتشر شده و توسط Cointelegraph مشاهده شده است ، روندهای منحصر به فرد در قیمت BTC را مشخص می کند.

این گزارش بیان می کند: هودلرهای بیت کوین اکنون “افق های زمانی بلندتری” دارند.

طبق گفته سه محقق که این گزارش را تهیه کرده اند ، بیت کوین که ماه گذشته به 12500 دلار رسیده بود، اشتراک چندانی در روند  با 13800 دلار در سال 2019 ندارد.

این اتفاق به این دلیل است که ترازهای ارز در آن زمان افزایش یافته بود ، در حالی که امسال ، علی رغم افزایش قیمت ، روند همچنان ادامه دارد. به این ترتیب ، این بار فشار فروش کلی بین تریدر ها و سرمایه گذاران کمتر است.

محققان استدلال می کنند: “بر خلاف روند صعودی قیمت 2019 ، که همزمان با افزایش سهام BTC بود ، این روند فعلی شاهد یک واگرایی بین سهام BTC و قیمت است.”

“این نشان می دهد که یک حرکت پایدارتر به سمت بالا برای BTC در مقایسه با سال 2019 است زیرا داده ها نشان دهنده یک پایه نگهدارنده با افق های زمانی طولانی تر و با ثبات تر  است.”

یافته ها با دیگر تحقیقات اخیر در مورد رفتار هودلر ها ، با تحلیلگر CryptoQuant که به نتایج مشابهی در مورد تعادل ارز رسیده است، باعث ایجاد سر و صداهای زیادی شد.

بیت کوین هایی که در صرافی ها نگهداری می شوند ، از بالاترین سطح 2.96 میلیون BTC در فوریه به سطح فشار 2.59 میلیون BTC کاهش یافته است. BTC / USD در بازه مشابهی با آن تاریخ،  10،430 دلار در مقابل 9،580 دلار در 20 فوریه. معامله می شود.

بیشتر بخوانید:  پروژه RippleX در راه است
تحلیل نمودار قیمت بیت کوین
تحلیل نمودار قیمت بیت کوین

در ادامه ، دلفی خاطرنشان می کند که عوامل دیگر می توانند عادات هولدرها را تغییر دهند. به عنوان مثال ، می توانند به جای تلاش برای ذخیره بیت کوین در کیف پول های خصوصی ، از پول های ثابت به عنوان وثیقه در معاملات استفاده کنند یا به سادگی BTC را در صرافی ها بگذارند.

محققان اظهار داشتند: “هنگامی که قیمت افزایش می یابد و سهام BTC کاهش می یابد ، این روند انباشت BTC را نشان می دهد.”

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، نوسانات بیت کوین با وجود اینکه اصول شبکه اکنون در بالاترین حد خود قرار دارند ، برای ماینرهای دوره های کوتاه ناآرامی ایجاد کرد.

ورودی های BTC از استخرهای استخراج به صرافی ها در ماه های اخیر افزایش چشمگیری داشته است ، اما با گذر زمان ، دلفی یادآور می شود ، تأثیر آنها کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

“در 13 سپتامبر ، بیشترین ورودی سالانه با 1114واحد BTC مشاهده شد. البته این موضوع، روند منفی قیمت بیت کوین  را ایجاد نکرده است. “

“ورودی های بزرگ اخیر (مشخص شده توسط حباب های سبز) با پیشنهادات کافی روبرو شدند ، که نشان دهنده سمت تقاضای سالم است.”

در توییتر ، پل بورلاژ ، یکی از محققان ، توجه ویژه ای را به رشد نهنگ های بیت کوین نشان داد که اکنون همزمان با رشد قیمت حرکت می کنند.

تحلیل نمودار قیمت بیت کوین
تحلیل نمودار قیمت بیت کوین

منبع: کوین تلگراف


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا