اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش حجم اتریوم های سوزانده شده

افزایش حجم اتریوم های سوزانده شده

به گزارش زوم ارز و بنا به وبسایت Etherchain نیم میلیون اتر در شبکه اتریوم سوخته شده است و در زمان نگارش این خبر این حجم از اتریوم معادل 1.5 میلیارد دلار است و پیش از این همان مقدار بودجه توسط ماینر های اتریوم دریافت می‌شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با اجرایی شدن به روزرسانی EIP-1559 مکانیزم کاهش هزینه برای شبکه اتریوم پیاده سازی شد و از ماه آگست هزینه ماینر های اتریوم از از اینجا تأمین می‌شود و هزینه کارمزد نیز صرف سوختن می‌شود.

با افزایش روزانه تعداد تراکنش ها در شبکه اتریوم، کوین های بیشتری سوزانده می‌شوند و همین موضوع به تدریج اتریوم را به دارایی تورم زا تبدیل می‌کند و کوین های بیشتری نسبت به توزیع سوزانده می‌شوند.

کوین کده

در حالی که تعداد کوین های موجود در شبکه با وجود مکانیزم سوزاندن هزینه به طور مداوم در حال کاهش است اما انتظار می‌رود که تاثیر مثبتی بر قیمت اتریوم داشته باشد و با کاهش مداوم عرضه و افزایش سریع تقاضا، تریدر ها و سرمایه گذاران تمایل به جمع آوری بیشتر این دارایی دیجیتال دارند و این انتظار دارند که اتریوم دچار افزایش قیمت شود.

این تاثیر قبلاً در قیمت اتریوم با رشد 26 درصدی در اکتبر نشان داده شده است و بلافاصله پس از بروزرسانی لندن، اتریوم  بیش از 20 درصد رشد کرد اما به سرعت دوباره تقریبا 30 درصد اصلاح قیمت را تجربه کرد.

بیشتر بخوانید:  صحبت های عضو هیئت مدیره‌ی بانک اروپا درباره ی تحقیقات CBDC

در زمان نگارش این خبر اتریوم اصلا وضعیت خوبی ندارد و کاهش قیمتی 4.2 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمت 3443 دلار معامله می‌شود.

شما همراهان زوم ارز چه سطح قیمتی را برای اتریوم متصور هستید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا