اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ماسک از پیوستن به مدیریت توییتر صرف نظر کرد

ماسک از پیوستن به مدیریت توییتر صرف نظر کرد

به گزارش زوم ارز و بنا به اعلام مدیرعامل توییتر، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، از تصمیم خود مبنی بر پیوستن به هیئت مدیره‌ی این غول فضای مجازی صرف نظر کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در روز پنجم آپریل، مدیرعامل توییتر فاش کرد که ثروتمندترین فرد جهان به هیئت مدیره‌ی توییتر خواهد پیوست، ضمن اینکه وی ادعا کرد ماسک قادر به قدرتمندتر ساختن این کمپانی در بلند مدت خواهد بود. این خبر پس از اینکه ماسک 9.2 درصد از سهام این کمپانی را خریداری کرد، به دست همگان رسید.

شفاف نیست که چرا ماسک به شکلی ناگهانی تصمیم خود را برای پیوستن به هیئت مدیره‌ی توییتر تغییر داد. هرچند، مدیرعامل توییتر باور دارد که این تصمیم، بهترین تصمیم ممکن بود.

کوین کده

به گزارش پیشین U.today، اخیرا ماسک پیشنهاد باز طراحی توییتر بلو، سرویس اشتراکی پریمیوم این پلتفرم شبکه‌ی اجتماعی، را ارائه کرد. همچنین، وی فراهم ساختن امکان پرداخت با دوج کوین را نیز پیشنهاد کرد.

پیوستن ماسک به هیئت مدیره‌ی توییتر به عنوان یک شتاب دهنده‌ی گاوی برای بزرگترین میم کوین بازار دیده می‌شد. پیش از فاش کردن خرید بزرگ وی از سهام این پلتفرم، این میلیاردر گفت که تغییر لوگوی توییتر از پرنده به دوج حرکت “مریضی” خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  نهنگ ها در حال فعالیت در کف قیمتی

رییس تسلا، با برانگیختن یک روند صعودی بزرگ در سال گذشته، هدایتگر کلیدی دوج کوین بوده است. به گزارش U.today، تولیدکننده‌ی خودروهای برقی پذیرش دوج را برای برخی از محصولات طرفداری خود آغاز کرد.

هرچند، حال که ماسک تمایلی به پیوستن به هیئت مدیره‌ی توییتر ندارد، وی احتمالا نقش نسبتا منفعلی در این کمپانی خواهد داشت. این بدان معنا است که احتمال پیدایش گزینه‌ی پرداخت با دوج در توییتر پایین خواهد بود. در هر صورت، ماسک به عنوان بزرگترین سهام‌دار توییتر باقی خواهد ماند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا