اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید: اتریوم و کاردانو به افزایش قیمت خود ادامه خواهند داد

به گزارش زوم ارز، آنتونی اسکاراموچی مدیر اجرایی اسکای بریج کپیتال هنوز باور دارد که ممکن است بیت کوین تا پایان سال به سطح قیمت 100 هزار دلار خواهد رسید و علاوه بر این بر این باور است که رمز ارز هایی مانند کاردانو و اتریوم هم همچنان به روند صعودی خود ادامه خواهند داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اسکاراموچی در قسمت اخیر برنامه Squawk Box شرکت کرد و به اندرو راس سورکین مجری برنامه درباره برداشت خود از سقوط گسترده بیت کوین که در عرض دو ساعت حدوداً 5500 دلار کاهش یافت گفت.

رییس صندوق مدیریت دارایی دیجیتال معتقد است که بیت کوین به سرعت در خبر هایی که از به رسمیت شناختن آن در السالوادور و خرید 400 واحدی بیت کوین از سوی این کشور منتشر شد افزایش یافت و به گفته وی، در آن زمان اهرم زیادی در بازار وجود داشت و طی 48 ساعت تمامی آنها منفجر شد و به دنبال آن این رمز ارز دچار سقوط قیمت شدیدی شد.

کوین کده

با این حال، اسکاراموچی مطمئن است که تقاضا برای بیت کوین افزایش خواهد یافت و وی به طور خاص اشاره کرد که تقریباً هر روز اخبار مثبت زیادی در مورد بیت کوین منتشر خواهد شد و توسعه روز افزون بلاکچین منجر به افزایش قیمت این رمز ارز خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  افزایش قیمت بیت کوین در یک روز تاریخی

در ماه آپریل و ژوئن که بیت کوین دچار کاهش قیمت وحشتناکی شد و به سطح قیمت 29 هزار  دلار رسید هم آنتونی اسکاراموچی باور داشت که این رمز ارز تا پایان سال به سطح قیمت 100 هزار دلار خواهد رسید.

اسکاراموچی همنچنین اشاره کرد که در حال حاضر علی‌رغم کاهش قیمت بیت کوین، رمز ارز های زیادی همچون سولانا و ALGO دچار افزایش قیمت شدند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا