اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شهردار نیویورک مخالف ماینینگ بیت کوین

شهردار نیویورک مخالف ماینینگ بیت کوین

به گزارش زوم ارز، شهردار نیویورک، اریک ادامز، که از طرفداران کریپتو به حساب می‌آید، با اعلام نظر منفی خود در برابر ماینینگ کریپتو جامعه ی بیت کوین را سر در گم کرد. وی گفت:
“من از رمز ارز ها حمایت می‌کنم، اما نه از ماینینگ آن ها”.
دکتر آنا کلس عضو مجلس ایالت نیویورک این شهردار را برای ایجاد تمایز بین کریپتو و استخراج آن تحسین کرد. دکتر کلس اضافه کرد که نیویورک سیتی می‌تواند به پایتخت کریپتوی ایالات متحده، بدون حمایت از استخراج کریپتو که به محیط زیست آسیب می‌رساند، تبدیل شود.
تعدادی از قانون‌گذاران نگرانی خود را پیرامون علاقه و پذیرش گرم ادامز از رمز ارز ها نشان دادند.
این شهردار 61 ساله همچنین سوگند یاد کرد که نیویورک، که به رژیم نظارتی خصمانه اش معروف است، را به مرکز رمز ارز تبدیل کند و به رقیبی برای شهر میامی تبدیل شود.
طرفداران بیت کوین ادامز را برای دیدگاهش که آن را “شرم آور” خواندند مورد انتقاد شدید قرار دادند، با این توضیح که یک فرد نمی‌تواند طرفدار کریپتو باشد و به طور همزمان با استخراج ارز های دیجیتال مخالفت کند.
جومان ویلیامز، کاندیدای دموکرات فرمانداری، طی جلسه ای در ساحل دریاچه ی سنکا، پیشنهادی ارائه کرد که تحمیل کننده ی مهلت قانونی برای گواه اثبات کار ماینینگ بود. مقامات محلی تصمیم به توقف فعالیت نیروگاه ماینینگ بیت کوین Greenidge Generation گرفتند؛ از آنجا که این نیروگاه مسئول گرمایش دریاچه های فینگر بود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  اتریوم می تواند از بیت کوین بهتر عمل کند.

منبع: u.today

کوین کده

سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا